Close

Strona 11 z 31 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 301
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    Kot Karola jest bardzo ok. Wiem też, jak lubisz z nim podróżować, Karol na pewno nie będzie się upierał i pozwoli Ci go zabrać na pokład Soul


    Też mam nadzieję, że poukładam wszystko i przyjedziemy.
    Oczywiście. Jak tylko Piotr będzie chciał Zeusa na pokładzie, to go dostanie. Ale nie sądzę aby nasz admin był gotowy na takie przeżycie
    Pozdrawiam, Karol.

  2. #102

    Domyślnie

    Ja jak ja ale moja tapicerka z całą pewnością gotowa nie jest.

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Ja jak ja ale moja tapicerka z całą pewnością gotowa nie jest.
    Ale Ty się o tapicerkę nie bój. Zeus nie drapie niczego w samochodzie. Ma swój drapak w bagażniku i mu wystarcza.
    Pozdrawiam, Karol.

  4. #104

    Domyślnie

    Problem w tym ze ja nie mam bagaznika

  5. #105

    Domyślnie

    Zapomniałem, że Soul jest niepełnowartościowy (dlatego bardzo podoba mi się Ceed SW). Ale pocieszę Cię - ja też nie mam. Z tą różnicą, że jadę we dwójkę (plus kot oczywiście) i mogę złożyć tylną kanapę.
    Pozdrawiam, Karol.

  6. #106

    Domyślnie

    Brak bagażnika rekompensuje za to wygląd Soula który dla mnie ma największe znaczenie . Jest taki brzydki że aż go za to kocham

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta
    Proponowałbym jednak przeżyć te kilkadziesiąt złotych - różnorodność cen nakłada na Piotra dodatkowe obowiązki, a przypomina że:
    a. Piotrek robi to jak zwykle charytatywnie
    b. Jak pójdzie coś nie tak i się Piotrek pomyli to on będzie miał problem z Panią z pensjonatu,
    c. z uwagi na galimatias na jego głowie istnieje ryzyko pomyłki z jego strony, co zawsze się kończy tak, że dokłada się z własnych pieniędzy.

    Tu nie chodzi o Was Panowie i Panie (Kojot i Artur z połówkami) a o zasade, bo następnie ktoś bedzie chciał:
    tylko śniadania
    obiadokolacje tylko w te dni kiedy nie idzie w góry na szlak
    śniadani w te dni kiedy idzie na szlak

    i można tak mnożyć…..
    OK, mi nie chodziło o komplikowanie sprawy ani kilkadziesiąt złotych, tylko o sugestie aby może "globalnie" dla wszystkich zrezygnować z obiado-kolacji - na zasadzie po co dwa grzyby w barszcz, jeśli co wieczór jest i tak planowana uczta . Ale jak to jest inaczej zorganizowane to OK .

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    sorry, nie mam wiele czasu do pisania, jednak obawiam się iż będzie to dziwne, bo obiady nie są wydawane na bloczki lecz dla grupy, podobnie z imprezami, co do obiadokolacji robiliśmy ją np o 15.00 czyli jako obiad i o 20-21 imprezka.
    Więc jeśli jako obiad, to damy radę, ja się obawiałem, że to będzie obiad na kolacje, a za "godzinkę" ognisko, to by było za dużo jedzenia na raz .

  9. #109
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    WOT-Wieś Obok Torów
    Posty
    135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Generalnie już trochę się pogubiłem z deklaracjami obu Jarków i nie wiem komu zaksięgować wpłatę
    Zapłaciłem, Jarek R przelew z mBanku.
    „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”. - JP II

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez APair Zobacz posta
    Więc jeśli jako obiad, to damy radę, ja się obawiałem, że to będzie obiad na kolacje, a za "godzinkę" ognisko, to by było za dużo jedzenia na raz .
    przecież to wszystko łącznie z zakresem godzin jest do uzgodnienia. Zaraz ktoś napisze że nie chce jeść prosiaka, ale na imprezie będzie i wtedy zacznie się kosmos, a Piotr zamiast relaksować się z nami będzie gonił, liczył i się zastanawiał - bez sensu. Piotr, napisz że pełny zakres czyli noclegi, śniadania obiady i kolacje imprezowe obowiązkowe i cena za pakiet tyle i tyle .

Strona 11 z 31 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •