Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Autorski Album

  1. #1

    Domyślnie Autorski Album

    Milo jest mi poinformować, że moja książka zostanie wydana przez włoskie wydawnictwo Charta Editions.

    Prace nad książką zaczęły się w listopadzie 2011 roku. Wraz z Jarkiem Chyra (znanym na forum z kilku publikacji), stworzyliśmy wstępny projekt, który ostatecznie zaowocował stworzeniem kilku egzemplarzy demonstracyjnych. Jak się potem okazało, było to bardzo pomocne w poszukiwaniu wydawcy. Z trzech wydawnictw (Dewi Lewis, Karher Verlag i Charta), ostatecznie wybrałem Charte. Spory wpływ na tę decyzje miała książka Susan Burnstine - Within Shadows, która idealnie odpowiadała mi pod względem oferowanej jakości druku i użytych materiałów (papier Gardapat Kiara, czarne wyklejki i twarda okładka).

    Co do samej książki, to materiał w niej zawarty, to kompilacja fotografii z 14 metropolii: Dubaju, Seulu, Incheonu, Busan, Chongqing, Szanghaju, Singapuru, Londynu, Toronto, Montrealu, Tokio, Paryża, Hongkongu i Stambułu.

    Sygnowane kopie dostępne są na mojej stronie. Wszystkie egzemplarze z przedsprzedaży są również stemplowane suchym stemplem.
    Wysyłka od 15 października.







  2. #2

    Domyślnie

    gratulacje
    robi wrazenie

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Pieknie to wyglada! Gratulacje!

  4. #4

    Domyślnie

    zdecydowanie robi wrażenie!
    gratki!
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #5

    Domyślnie

    Zdjęcia jak zawsze doskonale, ale widzę, że zmieniłeś nazwisko
    NIKON Coolpix S510

  6. #6

    Domyślnie

    Czuję, że czas zrobić sobie prezent - zdjęcia są niesamowite. Płatność tylko przez PayPala?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Czuję, że czas zrobić sobie prezent - zdjęcia są niesamowite. Płatność tylko przez PayPala?
    Nie, w razie czego moge podac numer konta na PW.

    Dziekuje wszystkim za mile slowa.

  8. #8

    Domyślnie

    Faktycznie, pięknie to wygląda. Gratulacje!
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  9. #9

    Domyślnie

    Przy okazji dodam, że książka pojawiła się właśnie na Amazonie, można już składać Pre-order w UK, a także na niemieckim, hiszpańskim, włoskim i oczywiście w USA na Amazon.com. Premiera 1 luty 2013

    ISBN 978-8881588565

    i jeszcze jedno zdjęcie z środka:


  10. #10

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •