Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie

    Witam jako kompletny amator chciałem zaprezentować kilka pstryków do oceny:

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9

    i jeszcze jedno
    10
    Ostatnio edytowane przez bognik ; 02-09-2012 o 13:27 Powód: Łączenie postów
    Nikon

  2. #2

    Domyślnie

    również jestem amatorem więc jako amator się wypowiem, generalnie tylko 2 może jeszcze 9 jakoś się obroni. na 2 zwrok modelki-gdzie ona patrzy przecież tam nic nie ma no i spróbuj jakąś obróbkę tutaj zastosować-przede wszystkim skóra-na prawym pośladku widać brak opalenizny od majtek a na twarzy trzy jasne plamy na lewym policzku, na większości zdjęć(również na 2) modelka ma przymnkiętęe oczy i napiętą skórę twarzy-słonce ją razi-unikamy zdjęc w pełnym słoncu-szkoda tego zwłaszcza na 1 która po obróbce i troszke innym cięcu mogła by nawet fajnie wyjść.
    powodzenia i trzymam kciuki.

  3. #3

    Domyślnie

    Ta pani pracuje/pracowała jako kelnerka w restauracji w Hotelu Rzymski, prawda?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirekkania Zobacz posta
    Ta pani pracuje/pracowała jako kelnerka w restauracji w Hotelu Rzymski, prawda?
    zgadza się
    i jeszcze dwie fotki
    11
    12
    Ostatnio edytowane przez ikar39 ; 02-09-2012 o 12:34
    Nikon

  5. #5

    Domyślnie

    Ja tez jestem amatorem i uwazam , ze te zdjecia nie sa najgorsze. Moze inaczej, gdybys sie pewnie skupil na tych 2 czy 3 zdjeciach i poswiecil im duzo czasu na obrobce bylo by na pewno idealnie, ale mi sie podoba
    Człowiek całe życie się uczy...

  6. #6

    Domyślnie

    jest parę ciekawych zdjęć, ale niefortunie tniesz i brak obróbki sprawia że nie są to najlepsze zdjęcia, ale na poczatek swojej drogi nie sa złe
    9 ciekawy kadr - ale kolorystycznie nie bardzo, spróbowałbym podobnego jak modelka patrzy na obiektyw
    1 kadr nawet nawet ale za ostre słońce
    2 fajny kadr ale te posladki
    12 bardzo fajne
    11 jakos to opadniete ramiączko od sukienki tu nie pasuje
    N i pare gratów

  7. #7

    Domyślnie

    A może coś takiego zamiast 2
    Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    hmmm nowe wydanie dwójki raczej gorsze niż pierwsze, za ciemno, lewa dłoń za jasna, obcięte stopy, powyżej kostek wyglądają jak brudne. pierwsze wydanie berdziej mi się podobało.
    D3100, D7100 35 1.8G AF-S, Sigma 17-50 2.8 OS, Pentacon 50 1.8 MC, Nikon 85 1.8G, Metz 52 i zero wolnego czasu

  9. #9

    Domyślnie

    Jak na amatora to nawet całkiem całkiem dobrze. Piękna modelka
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  10. #10

    Domyślnie

    Dla mnie tylko nr 2 reszta kosz

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •