Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Dodge Charger

  1. #1

    Domyślnie Dodge Charger

    Przypadkowo, na poznańskim Starym Rynku, napotkałem nieźle "odjechany" kawałek motoryzacji.
    Ponieważ pojazd jest "odjechany" - więc zarówno kadr jak i obróbka są "odjechane".
    Dać więcej ?

    1.

    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    piekny
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  4. #4

    Domyślnie

    Samochód nieprawdopodobny! Zdjęcie również dobre

  5. #5
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Fura git, ale to niebo odciaga wzrok i zamiast cieszyc oko to straszy ogladacza...

  6. #6

    Domyślnie

    Zgodzę się z shaolin, że niebo trochę odciąga wzrok (zresztą kamieniczki przy ratuszu też troszkę) - ale kadr jest w sumie cały taki... hm... "machinerowaty", że to już nie robi różnicy Mnie dziwi, że tak pusto wokół auta

  7. #7

    Domyślnie

    Dramat ... "photomatix style" aż wypala oczy ...
    NIKON Coolpix S510

  8. #8

    Domyślnie

    Uff - 6 odpowiedzi i tylko jedna zdecydowanie na "nie" co do obróbki Zakładałem, że będzie gorzej
    No to jedziemy z następnymi ujęciami - choć moim zdaniem - są już raczej takie "dokumentacyjne"

    2. Z boku...


    3. Z przodu...


    3. Z tyłu...




    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

  9. #9

    Domyślnie

    super auto. zdjęcia pokazują jego piękno.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •