Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Octavia

  1. #1

    Domyślnie Octavia

    A to taki debiut przy fotografii samochodów. Jak Wam się podoba co poprawić na co zwrócić uwagę na zaś.


  2. #2

    Domyślnie

    Na jedynce leci na prawo, na dwójce na lewo. Trójka mi się podoba i jest najlepsza. Czwórka to takie sobie B&W.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  3. #3

    Domyślnie

    mi sie nie podoba. krzywe kadry, nie wiem jak innym, ale mi sie wydaja przypadkowe i nieciekawe, IMO za duza GO. do tego jeszcze ta tablica, raz wymazana cala a raz do polowy.

    PS
    numeruj zdjecia
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  4. #4

    Domyślnie

    masz racje na pierwszych dwoch mozna by troche kadr wyprostować. Natomiast dwa nastepne chyba sa w miare proste Kadry nie były przypadkowe ot chciałem to zobaczyć w ten sposób. Na jednym ze zdjec jest pokazane czesc numeru rej. gdyz zdjecia wystawione sa rowniez w innnym forum i umozliwiaja moja identyfikacje osoby ktore mogą mnie znać

    czy ktos ma moze ogolne porady przy fotografii naszych samochodow?
    Jakiej przyslony uzywacie? a co za tym idzie GO?

  5. #5
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    GO zależy od kadru i kompozycji. Gdzieś tu na forum widziałem bardzo fajne fotki z gali ślubnej, gdzie były detale limuzyny (konkretnie sztukateria) w malutkim GO i było świetnie.

    Widziałem też zdjęcia samochodów z dużą GO, i też były niezłe. Wydaje mi się, że forsowanie jednej przysłony i GO do każdego ujęcia to nieporozumienie.

  6. #6

    Domyślnie

    ...a mnie się właśnie najbardziej czwórka podoba (i jedynka gdyby ją wyprostować)
    to Octavia RS ?
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Fajne czyste fotki...
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukas_78 Zobacz posta
    czy ktos ma moze ogolne porady przy fotografii naszych samochodow?
    Jakiej przyslony uzywacie? a co za tym idzie GO?

    Zapytaj Ictus - a z Olsztyna on jest specem od autek na forum Często poleca te forum - > http://www.foto-moto.pl/

  9. #9

    Domyślnie

    odie83 to nie jest Octavia RS lecz powiedzmy że drobna stylizacja robi swoje

  10. #10

    Domyślnie

    jaka mi reklame zrobili
    co do krzywych kadrow to ze tak powiem w tej dziedzinie sa dozwolone... najlepiej wygaldaja przy skosnych smaochodach (japonskich a najlepiej po tuningu)
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •