Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Question Potrzeba nowego PeCeta - porady szukam

    Wprowadzenie:
    Jestem daleko za (...) wzgledem nowinek technicznych i sprzętu komputerowego. Nie miałem z tym styczności przez prawie 7 lat (i nie interesowałem się tym)

    Problem:
    Stareńki PCet, nie modernizowany od lat (oprócz karty graficznej i muzycznej) - był ok do wołania rawów z S5 i D200, po przesiadce na pełną klatkę (D700) okazuje się, że proc sobie nie radzi...

    Założenie:
    Mając powiedzmy 4000 złociszy

    Pytanko:
    Co kupić, żeby wywoływanie rawów było przyjemnością a nie kilkuminutową mordęgą w oczekiwaniu na efekt przesunięcia suwaka?

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    z monitorem 4000 zł ? Ja ogólnie polecam firmowe typu HP , fujitsu, LENOVO np:
    http://allegro.pl/lenovo-thinkcentre...467641582.html

    Dla mnie ważna rzecz to cisza a na firmówkach jakoś się nie zawiodłem jeszcze
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  3. #3

    Domyślnie

    ja bede monotematyczny malo miejsca zajmuje, bezglosny i szybki jak blyskawica...

  4. #4

    Domyślnie

    Dawid... ja jednak bede wierny PCtowi

  5. #5

    Domyślnie

    Jeszcze nie otwierajac watku juz wiedialem ze bedzie tam Grudzinski! Dawidzie czytaj ze zrozumieniem: I'm PC! We are PC!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Sześcioletni stażem użytkownik i nie wypatrzył podobnych wątków w dziale "Komputery"?
    D200 plus graty...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KS Zobacz posta
    Sześcioletni stażem użytkownik i nie wypatrzył podobnych wątków w dziale "Komputery"?
    A do tego założył temat w Cafe oj Malin, Malin.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Jeszcze nie otwierajac watku juz wiedialem ze bedzie tam Grudzinski! Dawidzie czytaj ze zrozumieniem: I'm PC! We are PC!
    a co to PC? bo mnie sie wydaje, ze to Personal Computer a tym moze byc jednak kazdy...
    Malin, ze sie tak nie wyraze co by bana dostac, ale zachowujesz sie jak dziecko, ktore dostalo od babci pare zlotych...duzy chopak jestes, idz do sklepu i kup to co Ci sie spodoba, a jak masz ochote na skladaka to tez mozesz isc do sklepu i kupic sobie wszystko co jest potrzebne, zakladam ze wiesz co chcesz miec w srodku. w dzisiejszych czasach to zadna filozofia kupic sobie sprzet...

  10. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •