Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie pytanie o ofertę ebay

    Witam.
    Mam do was pytanie czy macie jakieś doświadczenia z zakupami oryginalnych ale podejrzanie tanich akcesoriów na ebay-u.
    Kupiłem wczoraj Grip MBD10 za 91$ . Grip ponoć nowiutki i oryginalny. Zdjęcia OK, sprzedawca niby też, ma tego kilka sztuk. Towar pewno dojdzie za jakies 2 tyg. ale co sadzicie o takich aukcjach ??
    Wstawiam link choć jeśli to zabronione to proszę moda o wykasowanie tej linijki:
    http://www.ebay.com/itm/New-Battery-...ht_3178wt_1396

    Pozdrawiam
    Tomek

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tot1977 Zobacz posta
    Witam.
    Mam do was pytanie czy macie jakieś doświadczenia z zakupami oryginalnych ale podejrzanie tanich akcesoriów na ebay-u.

    Pozdrawiam
    Tomek
    No właśnie - niby oryginalne a podejrzanie tanie.. Albo spadły z jakiegoś tira, albo nie są oryginalne. Teraz to musisz poczekać na przesyłkę.

  3. #3

    Domyślnie

    Tani bo prosto z fabryki. Bedziesz musial zaplacic clo, ale to i tak wyjdzie taniej niz kupowanie w sklepie
    kiedys trafilem 85 1.4 za 400 $ i myslalem, ze to jakas podpucha, ale szklo doszlo, nowiutkie i pieknie ostrzace

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    No właśnie - niby oryginalne a podejrzanie tanie.. Albo spadły z jakiegoś tira, albo nie są oryginalne. Teraz to musisz poczekać na przesyłkę.
    Na zakup namówił mnie znajomy ( handluje z chinczykami) od dłuższego czasu i nigdy się nie przejechał, a różnice w niektórych przypadkach są aż nieprawdopodobne. On akurat ściąga drobną elektronikę.
    Mam nadzieję że będzie wszystko OK

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    Tani bo prosto z fabryki. Bedziesz musial zaplacic clo, ale to i tak wyjdzie taniej niz kupowanie w sklepie
    kiedys trafilem 85 1.4 za 400 $ i myslalem, ze to jakas podpucha, ale szklo doszlo, nowiutkie i pieknie ostrzace
    Mam nadzieję że tak jest i nie będzie zoonka
    Z cłem bywa różnie, nie koniecznie mnie dopadną i sprawdzą zawartość.
    No cóż teraz zostało tylko czekać na przesyłkę. Na pewno podzielę się w tym wątku moimi spostrzeżeniami jak już towar dojdzie.
    Pozdrawiam
    Tomek

    PS: Jak zweryfikować oryginalność takiego produktu. Przypuszczam że przyjdzie w takim stanie jak na zdjęciach ale czy da się jakoś potwierdzić czy wykonała to fabryka Nikona czy jakiś prywaciarz z wtryskarka w warsztacie Może ktoś ma jakies doświadczenie z takimi rzeczami ??
    Ostatnio edytowane przez tot1977 ; 30-06-2012 o 11:05

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arek-hs Zobacz posta
    Dzięki za link !!!!
    Po otrzymaniu przesyłki sprawdzę dokładnie i opiszę co i jak
    Kolega dziś kontaktował sie ze sprzedawcą i ten potwierdza oryginalność produktu hihihh ale co może innego powiedziec
    Na szybko porównując zdjęcia to sprzedawany nie ma tej 3 śrubki czyli OK ale znów zaślepki inne czyli be. Choć własnie oglądam oryginalne gripy po 300$ i mają tez takie białe zaślepki.
    Cóż zdjęcia zdjęciami, przyjdzie i się okaże
    Pozdrawiam.
    Tomek
    Ostatnio edytowane przez tot1977 ; 30-06-2012 o 13:48

  7. #7

    Domyślnie

    wiem, ze z clem bywa roznie ja za szklo zaplacilem 50 funtow cla wiec przy jego wartosci to i tak kropla w morzu
    zanim przeprowadzilem sie do Irlandii mieszkalem w Szkocji i bardzo czesto robilem zakupy na ebay.co.uk, przynajmniej raz w tygodniu i bardzo czesto rzeczy szly z Chin (Casio ProTrek kupilem za 1/3 rynkowej ceny)

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tot1977 Zobacz posta
    Na zakup namówił mnie znajomy ( handluje z chinczykami) od dłuższego czasu i nigdy się nie przejechał, a różnice w niektórych przypadkach są aż nieprawdopodobne. On akurat ściąga drobną elektronikę.
    Jakies 2 miesiace temu kupilem zegarek SEIKO mojej zonce, sama sobie wyszukala i wybrala......
    Zegarek w sklepie kosztuje w granicach 200 euro, na Amazonie znalazlem za ok 160 euro a moja malzonka wyszukala sklep SEIKOuk.com na ktorym to zegarek byl przeceniony ze 180 euro na zaledwie 99 euro z przesylka, postanowilem kupic jej ten wyszukany zegarek.....
    Po jakis dwoch tygodniach zaczelo sie wysylanie emaili z zapytaniami gdzie jest moja przesylka, dostawalem odpowiedzi po kilku dniach jak od osoby prywatnej, bez podpisu o tresiach typu "zegarek w drodze" albo Sadze, ze ten zegarek juz u Ciebie jest".....powodowalo to zielony kolor na mojej twarzy ze zlosci!!!
    Zegarek przyszedl po miesiacu, okazalo sie, ze firma jest w Chinach, adres nadawcy na paczce nieczytelny a w srodku meeeeeega bubel podrobiony zegarek SEIKO wygladajacy zupelnie inaczej niz ten ktory zamawialem, damski, ale zupelnie inny, dodatkowo wygladaj jak tania podrobka.
    Ze zlosci nawet go nie ogladam, lezy w szufladzie zawiniety w babelkowa folie tak jak przyszedl, nawet kartonik mam, uzywany karton z jakims adresem (na stronie jest info, ze przesylka 5 dni w oryginalnym opakowaniu), narazie odechcialo mi sie zakupow od niepewnych osob i z niepewnych miejsc a duzo kupuje w necie.
    Moja przygoda z Chinolami tak sie zakonczyla i juz nigdy nie kupie jak zobacze krzaczki zamiast alfabetu!
    Jak przeboleje strate 100 euro ktore moglem przeznaczyc na zegarek dla mojej zony to wysmaruje im email z seria zdjec i pogroze im troche zgloszeniem na Policje, wiem, ze to nic nie da, ale choc troche im podniesie cisnienie.
    Jedyne co zrobilem to napisalem email do firmy SEIKO.co.uk z informacja o sklepie ktory sie pod nich podszywa i sprzedaje podrobki, odpisali i podziekowali....tyle.
    Oczywiscie zakupy z Chin to norma i czesto wszystko jest ok, ale jak cena jest w miare normalna a jak jest tak tanio to poprostu smierdzi!

    Zycze Tobie zebym sie mylil i zebys dostal oryginalny grip
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 02-07-2012 o 02:46

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    pogroze im troche zgloszeniem na Policje
    Lepiej będzie, jeśli postraszysz ich naszym shaolinem, jest tam na miejscu i zaraz zrobi porządek. Ze strachu wyślą Ci wagon Rollexów jako zadośćuczynienie. Nie wiedzą, z kim zadarli.
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Ze strachu wyślą Ci wagon Rollexów jako zadośćuczynienie.
    Jak beda wykonane tak jak zegarek ktory dostalem to dziekuje

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •