Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Kolory skał

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    oj ładne kolorki jestem na tak.
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  3. #3

    Domyślnie

    ogolnie bardzo na tak, ladne kolory w dole i w srodku kadru, martwi jedynie dziwne zielenienie chmur na niebie. jak to poprawisz to szczena mi opadnie

  4. #4

    Domyślnie

    Ahhh wypatrzył skurczybyk jeden te chmurki..
    Ja przegapiłem ... serio...

    Świetna fota mz! Możesz być z siebie zadowolony! Urokliwe miejsce w zgrabnym kadrze zamknięte...
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  5. #5

    Domyślnie

    Ładny pionik wykroiłeś kolory ok, niebo do poprawki. I chyba zrezygnowałbym z ramki, coby większym rozmiarem się delektować
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  6. #6

    Domyślnie

    Mi sie widzi w tej rameczce, taka szeroka pasuje. Ciekawa miejscowka, fajny kadr dobry czas "dla wody", nadaje to dynamizmu. Jak juz wyzej koledzy wspomnieli tow PG trzeba sciagnac zielen z chmurek.

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo ładna fotka. Też poprawiłbym tylko niebo. Ramka zostaje .

  8. #8

    Domyślnie

    Super te kolory skal. I kadr fajnie ulozony
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #9

    Domyślnie

    Kolory tytułowych skał obłędne, kadr również bardzo fajny do tego dynamika wody, jednym słowem porządna fotografia.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    Kolory tytułowych skał obłędne, kadr również bardzo fajny do tego dynamika wody, jednym słowem porządna fotografia.
    I jam tego zdania co Michalina . Rama faktycznie chyba zbyt ciężka jest . Jeżeli już, to troszeczkę delikatniejsza jej odmiana mz .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •