Moi drodzy, niczym frank szwajcarski

pojawił się na plenerze taki oto temat, by wybrać się wspólnie na rajd polski i pofotografować samochody. Gradka w sumie nie mała, bo w tym roku rajd jest jednocześnie etapem rajdu europy, więc gwarantowane najlepsze samochody i czołówka światowej kadry.
Niestety, nie będzie to tania impreza, wejściówki będą prawdopodobnie kosztować od 100 do 400 zł, ceny noclegów w Mikołajkach są absurdalnie nadmuchane ( np. 135 zł od osoby, gdzie w sezonie 45-65 zł).

Termin rajdu
28-30 września, z doświadczenia wiem, że warto być od 27 do 1 października. (4 noce).

Pytania:
1. Kto rzeczywiście byłby chętny?
2. Może ktoś maże wskazać jakieś miejsce warte zakwaterowania z rozsądnymi cenami.
3. Myślałem, by przenieść bazę z Mikołajek w jakieś mniej znane miejsce, nieodległe zbytnio od terenów rajdu, ale ponieważ to jest poza sezonem, to widzę trudność po pierwsze z dostępem do atrakcji typu knajpa, po drugie konieczność przemieszczania się samochodem nie tylko na os-y, ale również np. na poranne czy też wieczorne atrakcje związane z ME.

Celowo umieszczam wątek w tym miejscu, bo niejako Wam obiecałem, ze się zajmę tym tematem, ale nie chce tworzyć czegoś na siłę, tym bardziej że mnie bardzo zależy na tym wydarzeniu i nie chciałbym się zaangażować a w efekcie zostać z mało atrakcyjną lokalizacją sam jeden jak palec , więc proszę Piotrusia o wyrozumiałość i nie przenoszenie oraz zabranie głosu.... .