Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Sprzedaż zdjęć - czy jest bezpłatny CMS?

    Koledzy, kilku z Was prowadzi swoje biznesy poprzez sprzedaz zdjec. Nie pomylcie tego jednak ze stockami. Macie swoja strone, serwis i tam wchodzi gosc i mowi "o, to zdjecie nada sie do gazety". Klik, kupil i sciagnal. Czy mozna taki serwis postawic na darmowym CMSie? Czy sa takie rozwiazania?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja sam nie stawiałem takiej strony, ale technicznie nie widzę przeszkód. Najpierw jakikolwiek CMS typu Wordpress, Joomla itd. Potem jakiś darmowy shopping cart. Potem mozolne wstawianie fotek, opisów i cen. Potem integracja z jakimś systemem płatności (paypal, google wallet czy jakieś polskie). Potem czekanie na klienta.

  3. #3

    Domyślnie

    Virtuemart dla joomli ma taką funkcję. Oprócz tego może być jeszcze http://www.phoca.cz/phocagallery - też dla joomli. Tylko instaluj od razu joomlę w wersji 2.5.x, bo 1.5.x nie będzie już wspierana.

  4. #4

    Domyślnie

    Wiem, ze pewnie zaraz dostane po glowie, za to co napisze, ale Joomla znam raczej od podszewki i wlasnie dlatego pytam. Chodzilo mi o takie juz gotowe rozwiazanie, a nie CMS + componenty. Poza tym, to co napisaliscie to raczej ogolniki, ktore pozniej moga przerodzic sie w problemy "to nie takie proste lub na Joomli sie nie da". Myslalem, ze jest jakies gotowe rozwiazanie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Wiem, ze pewnie zaraz dostane po glowie, za to co napisze, ale Joomla znam raczej od podszewki i wlasnie dlatego pytam. Chodzilo mi o takie juz gotowe rozwiazanie, a nie CMS + componenty. Poza tym, to co napisaliscie to raczej ogolniki, ktore pozniej moga przerodzic sie w problemy "to nie takie proste lub na Joomli sie nie da". Myslalem, ze jest jakies gotowe rozwiazanie.
    Tym bardziej, jeśli znasz od podszewki, to powinieneś wiedzieć, że dobrze się do tego nadaje O darmowych, specjalizowanych narzędziach zapomnij

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •