Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Aparat do 500zł

    Co polecacie ?
    Mam obecnie Coolpix S80 ale to często sprawia problemy
    Chciałbym coś bez dotyku
    Podpatrzyłem temat niżej i tam polecają S6200
    czy w tej cenie to najlepszy wybór ?
    może coś takiego
    http://allegro.pl/zestaw-sony-dsc-w5...333970637.html

  2. #2

    Domyślnie

    Z niewielką dokładką możesz kupić Canon PowerShot SX130 IS (zasilanie 2xAA, kartę SD już masz), kupowałem w X-KOM, 549 zł, co prawda nie dla siebie, tylko na komunię chrześniaka, ale z kupowaniem takich rzeczy mam tak, że czytam, czytam i wybieram jak dla siebie... Bawiłem się 2 dni tym aparatem i powiem Ci, że zdziwiło mnie, że na ISO 800 szumi mniej niż moje D80, filmy HD (nie Full HD) z zoomowaniem (chyba nie wszystkie mają zoom podczas kręcenia filmów?), stabilizacja daje radę, zoom niezły - zdaję sobie sprawę, że napisałeś "do 500 zł", ale skoro masz już coś, co Ci nie pasuje... I dość wygodny w uchwycie, na co też jestem uczulony, raczej większy niż S80, ale to Tobie ma pasować. To jest tylko propozycja, może ktoś jeszcze coś dopisze. Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    "Podpatrzyłem temat niżej i tam polecają S6200
    czy w tej cenie to najlepszy wybór ?"

    Ja tam pisałem o S6200 , ale nigdzie nie napisałem , że to najlepszy aparat w tej cenie . Czytaj uważnie , pytanie było o małe nikony i odpowiedź była w kontekście wyboru wśród małych nikonów. A co do tego SX130 is to też polecam, jeśli nei przeszkadzają ci gabaryty i sposób zasilania.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •