Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Chacal
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    N 49°82' E 19°02'
    Posty
    137

    Domyślnie Serwis foto w Bielsku.

    Witam.
    Czy jest w Bielsku jakis polecany serwis foto. Moja SB600 po upadku nie blyska, i chcialbym ja oddac do sprawdzenia.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    NIKON Deczysta
    www.slowikfoto.pl

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Chacal
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    N 49°82' E 19°02'
    Posty
    137

    Domyślnie

    O.K. Jezeli w Bielsku nic polecanego, to mozecie cos polecic sprawdzonego w Krakowie albo Katowicach?.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    NIKON Deczysta
    www.slowikfoto.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Nie znam serwisu foto u nas w BBL.
    Ale moje zabawki naprawia kolega Grzesiek (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=50659) nota bene tez bielszczanin.

    Tomek
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  4. #4

    Domyślnie

    Witam,
    Pozwolicie że podepnę się do tematu. Nie będę zakładał nowego wątku skoro dotyczy serwisu w Bielsku-Białej.
    Mam problem z ostrością, a tak dokładnie mój D90 ma tzw. back focus na obydwu obiektywach.
    Kontaktowałem się z oficjalnym serwisem i kazali przysłać sprzęt. Ale nie posiadam już gwarancji i taka wysyłka może być nie tylko droga jak i również zabierze dużo czasu. Postanowiłem poszukać lokalnie serwisu sprzętu fotograficznego, aby zrobić korekcję lustra - podobno jak się ma dobrą rękę, to można samemu imbusem to poprawić. Zatem ktoś w serwisie powinien to zrobić poprawnie.
    I tu moje pytanie. Czy lepiej faktycznie zapłacić i wysłać do Warszawy, czy oddać do pierwszego lepszego serwisu.
    W Bielsku-Białej znajduje się Foto Compact Electronic ale strony nie znalazłem.
    Kolejny serwis to: http://www.naprawa-aparatow-fotograficznych.pl/
    Jakie są wasze rady? Wielkie dzięki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •