Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Kolorowy reportaż

    Witajcie,

    Kilka fotografii ze słonecznego Szczyrku... więcej na Blogu: http://www.blog.radziszewski.eu/2012...alpin-szczyrk/

    Tym razem reportaż w niemal całkowicie w kolorze.
    Użyto 2xD700, T17-35 f2.8-4, N35 f1.8, N85 f1.4 i poczciwego zenitara 16 f2.8 - ale na jednym

    Pozdrawiam i zapraszam

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

  2. #2
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Świetne kadry i kolorowanki. Wszystko w granichach rozsądku. Podoba się

  3. #3

    Domyślnie

    Reportaż jak reportaż.....kurcze świetnie,naprawdę,wszedłem na bloga i szczena opadła.Dużo świetnych kadrów,rewelacyjna kolorystyka,spójność w obróbce.Zdradz rąbek tajemnicy jak uzyskujesz taką kolorystykę.Czy to lightroom i suwaczki.Czasami uda mi się uzyskać podobną kolorystykę gdy wołam rawa w Capture nx,z lightrooma jakoś blado.Ogólnie świetny materiał.Gratuluję!!!

  4. #4

    Domyślnie

    świetna obróbka, przeczytałem sobie twój test aparatu i obiektywu i chyba potrzebuje szerokiego kąta tj. 17-35
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  5. #5

    Domyślnie

    Ta 11 to chyba przez przypadek tutaj trafila ?
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlods Zobacz posta
    Reportaż jak reportaż.....kurcze świetnie,naprawdę,wszedłem na bloga i szczena opadła.Dużo świetnych kadrów,rewelacyjna kolorystyka,spójność w obróbce.Zdradz rąbek tajemnicy jak uzyskujesz taką kolorystykę.Czy to lightroom i suwaczki.Czasami uda mi się uzyskać podobną kolorystykę gdy wołam rawa w Capture nx,z lightrooma jakoś blado.Ogólnie świetny materiał.Gratuluję!!!
    Dzięki za odwiedziny na blogu tobie i wielu innym.

    Co się tyczy obróbki to zapewne jest wiele różnych możliwości opanowania plików z nikona ja bardzo zachęcam cię do zapoznania się z banerkiem reklamowym na głównej stronie forum - warsztatów repo Adama i Kaliny myślę że znajdziesz w programie tych warsztatów dokładnie tego czego szukasz.

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    Ta 11 to chyba przez przypadek tutaj trafila ?
    Zapewniam cię że nie ma tu przypadku - na forum jak wiadomo można wstawiać ograniczoną liczbę zdjęć co zresztą jest bdb bo nie wyobrażam sobie w każdym wątku po 80 zdjęć z reportażów Wstawiając to zdjęcie chciałem pokazać również miejsce gdzie się reportaż odbywał aby nieco zachęcić do zobaczenia całości. Można na pewno było wybrać lepiej lub gorzej ale poszło tak więc niech tak pozostanie pozdrawiam Radek

  7. #7

    Domyślnie

    przyczepię się tytułu, skąd w kolorowych sekwencjach ślubnych zdjęć, nagły przypływ czarno-białego "artyzmu" w postaci pojedynczych klatek?
    Obróbka pęka? WB leży?
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JacekCz Zobacz posta
    przyczepię się tytułu, skąd w kolorowych sekwencjach ślubnych zdjęć, nagły przypływ czarno-białego "artyzmu" w postaci pojedynczych klatek?
    Obróbka pęka? WB leży?
    autor podczas obróbki doznał nagłego przypływu czarno-białego artyzmu ponadto pękła mu obróbka, a WB był tak pijany że nie potrafił wstać

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo miło wspominam to miejsce. Dwa lata temu robiłem tam zdjęcia ślubne Krzyśkowi (temu kolesiowi rzucającemu butelkami). Mega impreza. W ten piątek znów się tam wybieram, ale nie mam pojęcia czy będzie tak fajny klimat jak wtedy czy nawet u Ciebie. Generalnie reportaż fajny i budzący wspomnienia

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Marzec Zobacz posta
    Bardzo miło wspominam to miejsce. Dwa lata temu robiłem tam zdjęcia ślubne Krzyśkowi (temu kolesiowi rzucającemu butelkami). Mega impreza. W ten piątek znów się tam wybieram, ale nie mam pojęcia czy będzie tak fajny klimat jak wtedy czy nawet u Ciebie. Generalnie reportaż fajny i budzący wspomnienia
    Heh świat jest mały pozdrawiam !

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •