Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: W rzędzie

  1. #1

    Domyślnie W rzędzie

    Zapraszam .






    ***
    Pozdro. Wojtek

  2. #2

    Domyślnie

    Kadr bardzo mi pasuje, ladnie podzielony, fajnie wychodza z kadru po lewej stronie te drzewka. Miejscowka jest przepiekna. Ja bym to widzial w dobry wymiarze na scianie. Z tego zdjecia emanuje taki spokoj i harmonia jak dla mnie. Ponad to kolorki bardzo przyjemne.

  3. #3

    Domyślnie

    Taki znikający rząd Kompozycyjnie bez zarzutu, dobrze, że niebo jednolite, ale mam wrażenie pewnej niekonsekwencji w odniesieniu do rzepaku. Albo bym przygasił pierwszy plan, tak by "masa" rzepaku była w miarę jednolita (może w ogóle obcięcie dołu), albo ożywiłbym rzepak znacznie, selektywnie rozjaśniając i dokontrastowując. Teraz jak dla mnie jest niezdecydowanie, ani głębia, ani graficzna płaskość. To takie drobiazgi, ale gdy mam do czynienia z minimalem, to zawsze odruchowo szukam niedoskonałosci.
    A new shit has come to light...

  4. #4

    Domyślnie

    piękne w swojej prostocie!
    www.rajdowy.blogspot.com wolę samochody niż wijące się "modelki"

  5. #5

    Domyślnie

    Nie mogę się napatrzeć.
    D800/Sigma 50mm 1,4 / Nikkor 35 1,8 /Tokina 11-16 2,8 / Tami 90 2,8/ Ciamciang 8mm / Sb900/ Tamron 24-70

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo fajnie Szkoda tylko że chmurek zabrakło na niebie Ale z drugiej strony rzepak wygląda jednolicie i niebo tak samo co daje równości w kadrze.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Ładnie jest .
    Fajną macie tą miejscówkę .
    To Niemce mają, a my tylko w ramach zadośćuczynienia bierzemy co swoje.
    Fajnie to wygląda Wojtku, trójkolorowiec jak się patrzy.
    LED ZEPPELIN

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    To Niemce mają, a my tylko w ramach zadośćuczynienia bierzemy co swoje.
    ...
    A tam mają . Oni już wzięli co mieli, także czasami trzeba się troszeczkę podłączyć przecie, nie ?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Taki znikający rząd Kompozycyjnie bez zarzutu, dobrze, że niebo jednolite, ale mam wrażenie pewnej niekonsekwencji w odniesieniu do rzepaku. Albo bym przygasił pierwszy plan, tak by "masa" rzepaku była w miarę jednolita (może w ogóle obcięcie dołu), albo ożywiłbym rzepak znacznie, selektywnie rozjaśniając i dokontrastowując. Teraz jak dla mnie jest niezdecydowanie, ani głębia, ani graficzna płaskość. To takie drobiazgi, ale gdy mam do czynienia z minimalem, to zawsze odruchowo szukam niedoskonałosci.
    Miałem podobny dylemat z tym kadrem jak piszesz, ... ale następny może .

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Ładnie jest .
    Fajną macie tą miejscówkę .
    Nic nie stoi na przeszkodzie abyś ją odwiedził, do 19.05 jestem na urlopie .
    Pozdro. Wojtek

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo przyjemny kadr a miejsce z niemałym potencjałem [też na inne pory roku].

    Pozdrawiam! =]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •