Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Pieniny

  1. #1

    Domyślnie Pieniny

    Pieniny...

    Pieniny..#2

    Pieniny..#3

    Pieniny..#4
    Ostatnio edytowane przez gremlin.ns ; 07-05-2012 o 23:04
    ...

  2. #2

    Domyślnie

    Pierwsze dwa świetne, kolejne także niezłe. Może jak na mój gust nieco za jasno w jasnościach (zwłaszcza na 3.), ale może się podobać. Trójeczka grzeszy też nienajładniejszym delikatnie mówiąc odcieniem niebieskości w cieniach.
    A new shit has come to light...

  3. #3

    Domyślnie

    3 fotki z lasem są bardzo przyjemne... ale ten górski widok na jedynce jest naprawde świetny.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Trójeczka grzeszy też nienajładniejszym delikatnie mówiąc odcieniem niebieskości w cieniach.
    Eufemistycznie to określiłeś .

  5. #5

    Domyślnie

    O, moja Sokolica ! Pierwsze najbardziej mi leży.
    "I don't have the right to judge anything. That's the lesson I've learned."

  6. #6

    Domyślnie

    Caly set ladny, ale najbardziej lezy mi 2 choc delikatnie bym przyciemnil. Fajnie by wisialo na scianie.

  7. #7

    Domyślnie

    Jedynka z urzędu mi się podoba... Ładnie wyodrębnione jest to drzewko. Rzeka mgły, wijąca się między zboczami i mocny, charakterny kolor nieba. To się musi podobać. Brakuje mi jednak większej ostrości na środkowej górce. Do minusów należy również to krągłe zaciemnienie nieba na środku. Ogólnie jestem jednak na "tak".
    Las potraktowany został dość eksperymentalnie, zwłaszcza trójka pod względem kolorystycznym. Te dwa pozostałe mają klimat, a nawet delikatną magię...

  8. #8

    Domyślnie

    jedynka jest swietna
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  9. #9

    Domyślnie

    Jedyneczka bardzo mi się podoba, model znany ale fajnie pokazany
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •