Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Tytuł..

  1. #1

    Domyślnie Tytuł..

    ..rzuca się w oczy sam.W górę serca zatem!!!


















    Dzięki, no i pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Ładnie jest ogólnie, ale osobiście kadrowo coś mi nie pasuje. Może bardziej "w prawo", albo szerzej i więcej "prawej" ?

  3. #3

    Domyślnie

    Szerzej nie mam w torbie.Kadr też nie jest idalny dla mnie-prawdopodobnie jest tam coś bardziej subtelniejszego,wyważonego do wykadrowania, no ale trzeba mieć obuwie po szyję.Dzięki.Pzdr.

  4. #4

    Domyślnie

    Jest przyjemna świeżość w tym kadrze ale odbiór psuje mi ta kępa "wklejona" w zbocze, wprowadza bałagan.

  5. #5

    Domyślnie

    Czasem ciachnę gałąż czy kamień, ale ćwierć zbocza?!nieeee....Dzięki.

  6. #6

    Domyślnie

    Nic nie mówię o ciachaniu, tylko o swoich odczuciach

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie sie podoba, piekne kolory i bardzo zgrabny kadr.....co do kepy....cos jest w tym co juz powiedziano, ale lykam jak jest....

  8. #8

    Domyślnie

    Kadrowo mi pasuje. Ogolnie to fajnie jest...ladnie swiatlo w kadrze sie rozklada, kolory takie bym napisal naturalne I subtelne.
    Taka lekka I delikatna w odbiorze fota.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #9

    Domyślnie

    Ogólne dziękuję tym którym jescze nie dziękowałem. Cieszy mnie pozytywny odbór-wiadomo.Mnie zasadniczo średnio pociąga obrabianie fot z szuflady.Lubię ten dreszczyk świeżego wypadu i materiału.Daje mi to wtedy zastrzyk energii i emocji do ślęczenia w pesie.A że ostatni pożądny plener to był ho!ho!...wstyd się przyznać tym bardziej dziękuję za wpisy pomimo mej mikrej aktywności na forum ostatnio.

  10. #10

    Domyślnie

    Dobrze opanowana ekspozycja i fajne światło na wierzchołku sprawiają, że fotka podobać się może...
    NIKON

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •