Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie Dyskretne urządzenie do robienia zdjęć w bibliotece, archiwum

    Koledzy mam pytanie - szukam dyskretnego urządzenia do skanowania, robienia zdjęć starym książkom i dokumentom w bibliotece, archiwum. Strona ksero kosztuje tam od 4 pln wzwyż, a to troszkę za dużo jak dla mnie. Macie jakieś pomysły? Patrzyłem na te wszystkie długopisy, breloczki, pendrive, ale jakoś mnie to nie przekonuje.
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    ... używam do kopiowania dokumentacji w terenie na kolanie i się sprawdza Da się nim dyskretnie kopiować nawet A4... Ofert pełno na Alledrogo
    zobacz test

  3. #3
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Ciekawe rozwiązanie, ale tam, gdzie ja będę, to siedzi straszna Pani bibliotekarka i prawie wszystko widzi Jest bardzo czujna, więc taki skaner z pewnością nie przejdzie....prędzej chyba już takie coś http://allegro.pl/dla-studenta-super...188677666.html ale nie wiem, co to za firma i musiało by bardziej myszkę przypominać
    Ostatnio edytowane przez foto4deg ; 18-03-2012 o 23:49

  4. #4

    Domyślnie

    Zależy ile chcesz tym skanować, nie uważasz, że 100 storn czymś takim to będzie robota na całą noc?

  5. #5

    Domyślnie

    Telefon z pozadnym aparatem......

  6. #6
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Mogłem napisać od razu, przegapiłem - telefon nie przejdzie, na zewnątrz osobne szafki na komórki czasami myślę, że w tych archiwach to gorzej, niż w Alcatraz
    To musi być coś małego, bezprzewodowego i oczywiście w miarę szybkie - tak jak pisałem na początku, myślałem o takim długopisie, ale nie sądzę, aby jakość była dobra i druga rzecz, wygoda w posługiwaniu się. Najlepsze byłyby okulary z aparatem
    Ostatnio edytowane przez foto4deg ; 19-03-2012 o 01:50

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    czasami myślę, że w tych archiwach to gorzej, niż w Alcatraz
    To wlasnie po to zebys placil te 4zl

    Wkladasz jakas stara nokie do szafki na telefony a pozadny tel bierzesz ze soba, napewno zajmie mniej miejsca niz scaner No chyba nie macaja przed wejsciem??

  8. #8
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Nie, ale oprócz Pani archiwistki są jeszcze kamery

  9. #9

    Domyślnie

    No to Ciebie zczaja na skanowaniu i taki sam problem

  10. #10

    Domyślnie

    4zł za stronę to chyba najprościej pismo do UOKiK, może to podpada pod jakiś paragraf do walki ze zdziczałym kapitalizmem
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •