Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie [T- Mobile Ekstraklasa] Śląsk Wrocław- Cracovia Kraków (3:0)

    Witam! już dawno się nie chwaliłem swoimi zdjęciami z piłki nożnej i w związku, że się trochę stęskniłem uploaduje 8klatek+ bonus.

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    bonus


    pozdrawiam
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

  2. #2

    Domyślnie

    Jaki Sprzęt ? Pytam dlatego ponieważ z tego co kojarzę robisz zdjęcia dla igol.pl i już kilka razy miałem przyjemność oglądać twoja twórczość. Światło miałeś bardzo dobre a pomimo tego zdjęcia no nie oszukujmy się nie powalają. Na 8 przypał dość mocny na innych zdjęciach różnie to bywa. No nie powalają. Ale Ćwicz bo widać masz potencjał !
    Zapraszam wszystkich do odwiedzania !
    www.fotomediasport.pl | www.rafalrusek.pl | www.PRESSFOCUS.pl
    POLUB NASZ PROFIL NA FB ------> FOTOMEDIASPORT

  3. #3

    Domyślnie

    8 to akurat jest chyba najlepsza w tym zestawie ;p

    1,4,6 też okej

    na pewno fx +180mm to troszkę mało

  4. #4

    Domyślnie

    dokładnie... 180tka na FX to bardzo mało dlatego większość zdjęć to potężne cropy nie będę teraz inwestował w jakieś tele etc. bo obecnie trochę wydałem na sprzęt studyjny. jeśli chodzi o "nie oszukiwanie się" to nie oszukujmy się, na zdjęciach sportowych ciężko jest się dorobić.
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

  5. #5

    Domyślnie

    Bonus ciekawy. Bardzo ciekawy. Ale widać dużo przepałów ogólem.
    Serdecznie,
    hubertadamczyk.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Fotografujemy dla siebie, zdobywając doświadczenie - nie dla kasy
    Zapraszam wszystkich do odwiedzania !
    www.fotomediasport.pl | www.rafalrusek.pl | www.PRESSFOCUS.pl
    POLUB NASZ PROFIL NA FB ------> FOTOMEDIASPORT

  7. #7

    Domyślnie

    owszem, jednak żeby fajne szkło które podniesie komfort pracy trzeba jakoś na nie zarobić
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

  8. #8

    Domyślnie

    Gdyby tutaj chodzilo TYLKO o jakosc, kadry tez sa slabe/srednie. Dobra jest praktycznie tylko 8 i bonus. No.... 1,4

  9. #9

    Domyślnie

    jeszcze kilka kadrów z wczoraj.. może bardziej przypadną do gustu

    10.


    11.


    12.

    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •