Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Smile D60 + dobre szkła czy D90 + jakiekolwiek szkła

    Otóż od 2 lat jestem posiadaczką D60 z podstawowym obiektywem NIKKOR 18-55 mm. Zdjęcia robię głównie amatorsko choć czasami na nich dorabiam, a od roku systematycznie fotografuję zawody jeździeckie (zdjęcia są publikowane na różnych stronach www). Najczęściej fotografuję konie (w ruchu i statycznie) i ich jeźdźców, potem naturę, ludzi (portrety bardzo rzadko). Zaczynam się zastanawiać czy tego D60 nie zamienić na D90 (widzę, że dużo zachwalany). Czuję że D60 już dla mnie nie wystarcza. Czy lepiej zostawić D60 i jakiś lepszy obiektyw ( cena do 2000 zł) ? Ogółem nie chcę wydać więcej niż 2300 zł.

    Czekam na opinie starych wyjadaczy.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym do takich zdjęć dokupił jakiś teleobiektyw
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    popieram np. Sigmę 70-200/f.2.8 II HSM (kasowo także pasuje)
    FX

  4. #4

    Domyślnie

    http://allegro.pl/show_item.php?item...d8f4e849d8f130
    co sądzicie ? najtańszy na allegro bo reszta trochę droga

    Po dłuższym zastanawianiu się chyba kupię fajne szkła. Tylko jakie - nie mam pojęcia. Propozycja powyższej sigmy jest niezła.
    Ostatnio edytowane przez zuzia_siemanko ; 23-02-2012 o 17:10

  5. #5

    Domyślnie

    zawsze można dać także ogłoszenie na forum o chęć zakupu takiego szkła.jeżeli nie jesteś pewna co do zakupu idź do sklepu wypróbować takiego zooma.
    FX

  6. #6

    Domyślnie

    Kupuj szkło, zobaczysz jak Ci aparat "odżyje"

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erbe Zobacz posta
    zawsze można dać także ogłoszenie na forum (...)
    Nie zawsze. Poczytaj regulamin.


    Pozdrowienia,

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zuzia_siemanko Zobacz posta
    http://allegro.pl/show_item.php?item...d8f4e849d8f130
    co sądzicie ? najtańszy na allegro bo reszta trochę droga

    Po dłuższym zastanawianiu się chyba kupię fajne szkła. Tylko jakie - nie mam pojęcia. Propozycja powyższej sigmy jest niezła.
    Owszem. To przyjemny obiektyw. Ostrosc przy ogniskowej 200mm nie jest powalajaca, ale nie jest zle.

    Twoj aparat z tym obiektywem bedzie wygladal jak gwizdek na lokomotywie, ale rezultaty powinny byc dobre.

    Tekze polecam spacer do sklepu w celu obadania tematu. W jasne dni mozna tez poprobowac nikkora 70-300VR, ale czasy beda 2 do 4x dluzsze niz z ta sigma, wiec trzeba sie mocno zastanowic.

  9. #9

    Domyślnie

    odradzam kupno przez net. Lepiej trochę dopłacić, ale przed zakupem podpiąć i przetestować konkretny egzemplarz z twoim body. Na forum jest dużo postów o słabym "dogadywaniu się" obiektywów zewnętrznych producentów. Możesz kupić taniej, a w gratisie mieć piękny bf/ff.
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  10. #10

    Domyślnie

    Zdecydowałam że kupuję lepszy obiektyw, w międzyczasie dokupi się jakieś dobre body. Myślę, że wybór tej Sigmy jest dobry, ale za to że profesjonalistką nie jestem, wybiorę się na rundę po znajomych fotografach i sklepach i się podpytam. A zakup na allegro (i to używanego obiektywu) odrzuciłam, bo jak się okaże, że jest do wyrzucenia to pieniądze w błoto. Tylko jestem zdziwiona dużym przedziałem cen.

    http://www.ceneo.pl/Obiektywy;szukaj-70+200+2+8+nikon

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •