Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Program CRM + sprzedaż

    Witajcie.
    Poszukuję programu do zarządzania relacjami z klientami (kontakty: mail, spotkanie, telefon) oraz do sprzedaży towaru. Chciałbym mieć możliwość zdefiniowania produktu (wymiary) oraz sprzedaży go w określone dni.

    Przykład:
    Klient A (po rozmowie w dniu y i spotkaniu w dniu y) wziął towar K, którzy zostanie mu sprzedany/wydany/wyprodukowany w dniu Z

    A jeśli miałby jeszcze możliwość raportowania (Handlowiec Y ma X klientów i sprzedał w ciągu miesiąca T towaru) to byłaby bomba.

    Niby to żadne cuda, ale przekopuję się przez różny soft z dobreprogramy.pl i mam już troszkę dość.

  2. #2

    Domyślnie

    Ooo, fajna sprawa takie coś, też by mi się przydało.. bo czasem można się w tym pogubić.

  3. #3

    Domyślnie

    Jak kiedyś potrzebowałem czegoś w tym stylu, to niestety skończyło się na siedzeniu miesiąc w File Makerze i stworzeniu takiej bazy samodzielnie.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  4. #4

    Domyślnie

    Proponuję rozwiązanie dedykowane

    Spiszemy wymagania, wycenię za darmo.

  5. #5

    Domyślnie

    Szkoda, ze nie ma juz gotowych rozwiazan, chociaz wiem ze takie "szyte na miare" sa najlepsze. Program ma byc praktycznie na wczoraj i chce uniknac fazy planowania, produkcji, poprawy itd. Groźnie brzmi, a chodzi raptem o program

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Szkoda, ze nie ma juz gotowych rozwiazan, chociaz wiem ze takie "szyte na miare" sa najlepsze. Program ma byc praktycznie na wczoraj i chce uniknac fazy planowania, produkcji, poprawy itd. Groźnie brzmi, a chodzi raptem o program
    ... a chodzi raptem tylko o fotografa na ślubie

    ... dobra, już nie przesadzam z tymi ironiami. Niestety w darmowych lub tanich rozwiązaniach nie pomogę, ale może zamiast darmowego poszukaj czegoś faktycznie za 50-100$.
    Ewentualnie możesz wykorzystać funkcjonalność e-sklepów do własnych celów. Zamiast klientów będziesz miał handlowców. Trochę to naciągane, ale myślę, że znajdziesz taki, który spełni minimalne oczekiwania.
    Ostatnio edytowane przez Sendilkelm ; 21-02-2012 o 10:37

  7. #7

    Domyślnie

    Może się coś zmieniło, jak parę lat temu szukałem wśród taniego i średnio drogiego softu, to do niczego się nie nadawały, jeśli wymagania wykraczały poza prosty magazyn i jakąś tam siermiężną bazę klientów. Można coś takiego zlecić wyspecjalizowanej firmie, która weźmie naście-dziesiąt kilo zł za postawienie bazy szytej na miarę lub skleci coś*z modułów SAPa za absurdalne wręcz pieniądze. Albo przysiąść na tyłku i stworzyć samemu w którymś z przystępnych programów bazodanowych.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  8. #8

    Domyślnie

    Jestesmy akurat w takiej sytuacji, ze mozemy to zlecic komus innemu i po dokladnym rozpisaniu wymagan dostaniemy produkt za ok. 4 tygodnie za naprawde rozsadne pieniadze. Mi chodzilo o to, aby znalezc taki program, sprawdzic porownac i ew. nie wynajdywac kola jeszcze raz. Czytam jednak, ze nie ma takiego gotowego rozwiaznia i trzeba szukac dedykowanych.
    ps. A i tak dalej dziwie sie, ze nie ma takiego softu. Do CRM sa, do handlu tez. Pewnie nikoniarze nie wszystko wiedza z zakresu finansow / obslugi firmy. Dziwne, przeciez to forum fotograficzne

  9. #9

    Domyślnie

    a macie swiadomosc, ze taka baze trzeba zglosic do GIODO?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    a macie swiadomosc, ze taka baze trzeba zglosic do GIODO?

    Danych przetwarzanych wyłącznie w celu wystawienia faktury, rachunku lub prowadzenia sprawozdawczości finansowej nie trzeba zgłaszać.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •