Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie druk na płótnie

    Panowie i Panie - szybkie pytanie. Czy do druku na plotnie o rozmiarze 60 x 40 pliczek 6mpx z fufu bedzie wystarczajacy czy lepiej interpolowac do 8 na przyklad i podostrzyc pod wydruk?

    Pierwszy raz bede na plotnie drukowal wiec wole zapytac

  2. #2
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Panowie i Panie - szybkie pytanie. Czy do druku na plotnie o rozmiarze 60 x 40 pliczek 6mpx z fufu bedzie wystarczajacy czy lepiej interpolowac do 8 na przyklad i podostrzyc pod wydruk?

    Pierwszy raz bede na plotnie drukowal wiec wole zapytac
    W/g mnie spokojnie styknie. Jak nie znasz parametrów maszyny to zdaj się na wiedzę i umiejętności drukarza w kwestii dostosowania pliku do wydruku. Ja zawsze daję do drukowania tam, gdzie mogę pogadać z osobą odpowiedzialną za druk i uzgodnić szczegóły. Przynajmniej wiem co dostanę.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    Styknie spokojnie, na płótnie nieco miękki rysunek nawet lepiej wygląda.

  4. #4

  5. #5
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    a gdzie warto zrobić takie zdjecie na płótnie? macie jakieś sprawdzone namiary?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    a gdzie warto zrobić takie zdjecie na płótnie? macie jakieś sprawdzone namiary?
    A w jakim mieście (czy innej dużej wiosce ) chcesz drukować?

  7. #7

    Domyślnie

    czy znacie zakład fotograficzny lub poligraficzny, który robi dobrej jakości wydruki zdjęć na płótnie nie oszczędzając na płótnie i tuszach ?

  8. #8

    Domyślnie

    Moj szwagier bral od nich http://www.ccsdruk.pl/ 3 razy fotki w formacie 70 cm na iles tam i wyglada to calkiem przyzwoicie.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  9. #9

    Domyślnie

    ccsdruk to jest solwent do exp zewnętrznych - nie polecam do mieszkań bo to trujące
    sprawdź poligraf.com.pl albo Czornyja jeżeli ma płótno - w obu miejscach 12 kolorowe Canony z orginalnym tuszem.

    Pozdrawiam
    Sli
    F50; F80; S3 Pro; D90; 28 2,8; 50 1,4; 50 1,8; 18-55 VRII, 17-55 2,8; 24-120 2,5-5,6D; 35-105 3,5-4,5; AF 80-200 2,8; SB-900; YN-460, Franka Solida III, Bronka S2A, Fuji GA645Zi, Mamiya 7II

  10. #10

    Domyślnie

    Mogę z czystym sumieniem polecić :

    http://www.e-agfa.pl/info4

    Zresztą odbitki również.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •