Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie portret malego chlopca i paru innych osob

    Road to Manila

  2. #2

    Domyślnie

    portret/reportaż/street ... nie ważne, to jest po prostu świetne zdjęcie. Rewelacyjne.

  3. #3

    Domyślnie

    Zdjęcie ogólnie sie podoba, ale...
    Ciężkie warunki świetlne , co widać po dużym szumie w czeriach (na twarzach), ale poruszeń jeszcze nie ma. Czas zapewne pod kontrolą.
    Zdjęcie fajne, ale do rewelacyjnego mu daleko m/z.
    Dwie główki dzieci. Gdyby nie zapatrzony w obiektyw koleś za murkiem to nic by nie zostalo. Zostałoby zdjęcie dwójki dzieci zrobione na szybko z "kucków" w jakims targowym tłumie. A tak jest dość fajnie. Choć już koles za murkiem poza GO. Przy czym niska Go nie wydaje się tu być zamierzona , a raczej jest efektem ciężkich warunkow oświetleniowych. Scenka "płatnicza" niestety poucinana. Pół metra , może metr do tyłu (zdjęcie i tak zostało zrobione kucając) m/z by załatwiło sprawę.
    Pozdrawiam .
    Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
    Prawe
    Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcie chyba z punktu widzenia koguta, który za chwilę stoczy tu walkę. Bardziej oddaje klimat i nastroje, niż pokazuje nam osoby, które w zdarzeniu biorą udział. Technicznie fajne. Emocjonalnie mniej. Wzrok lata po kadrze w poszukiwaniu czegoś interesującego. A takiego jednego punktu trochę brak. Mnie taż bardziej do reportażu pasuje, w dodatku z dopełniającym kadrem lub nawet kilkoma.

  5. #5

    Domyślnie

    du... nie urywa. miło popatrzec, na dłuzej nie zatrzymuje jako pojedynczy strzał. byc moze w serii byłoby lepiej.

  6. #6

    Domyślnie

    a dla mnie rewelacyjne zestawienie tych dzieci, z gościem po prawej stronie, który trzyma kasę...po prostu dwa światy. Fajnie uzupełniony kadr tym ludkiem z lewej strony na schodach. I z jednej strony tak jak mOSAd napisał chciałoby się kilka kadrów, z drugiej nie wiem czy jakby było kilka kadrów zwróciłbym uwagę na to wszystko, na co zwróciłem na tym jednym zdjęciu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •