Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Odnowienie zdjęć

    Witam!
    Na początku od razu mówię, że nie wiem czy dobry dział, ale myślę że trafiłem...
    Dziś rodzice poprosili mnie o to żebym zorientował się czy da coś zrobić, lub abym sam coś popróbował z ich starymi zdjęciami ze ślubu ; ]
    No a że na tym się zbytnio nie znam, to zwracam się do Was, z prośbą o pomoc.
    Zdjęcia były robione kuuupe lat temu, i wgl nie wiem jak sie do tego zabrać... Nigdy nic takiego jeszcze nie robiłem...
    Więc może prosił bym o pokombinowanie coś z tymi zdjęciami, kogoś kto ma trochę wolnego czasu... Trochę retuszu, no i nie wiem co z tymi kolorami...
    Bardzo proszę o pomoc.

    http://imageshack.us/g/705/fot1001.jpg/

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Empire Zobacz posta
    Witam!
    Na początku od razu mówię, że nie wiem czy dobry dział, ale myślę że trafiłem...
    Dziś rodzice poprosili mnie o to żebym zorientował się czy da coś zrobić, lub abym sam coś popróbował z ich starymi zdjęciami ze ślubu ; ]
    No a że na tym się zbytnio nie znam, to zwracam się do Was, z prośbą o pomoc.
    Zdjęcia były robione kuuupe lat temu, i wgl nie wiem jak sie do tego zabrać... Nigdy nic takiego jeszcze nie robiłem...
    Więc może prosił bym o pokombinowanie coś z tymi zdjęciami, kogoś kto ma trochę wolnego czasu... Trochę retuszu, no i nie wiem co z tymi kolorami...
    Bardzo proszę o pomoc.

    http://imageshack.us/g/705/fot1001.jpg/

    Pozdrawiam.
    mam nadzieje że pomogą ci nasi fachowcy, których tu nie brakuje, niemniej przez kilka minut udało mi się uzyskać coś takiego :



    Pewnie można lepiej, np ściągnąć więcej zieleni nie tracąc na innych zafarbach, zrobić coś z tłem etc. Ja niestety nie umiem więcej - ale chętnie się dowiem.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki, ja nawet takiego efektu nie umiem osiągnąć...
    No ale nie ukrywam, czekam dalej na pomoc, retusz czy cos ; ]

  4. #4

    Domyślnie Niestety bez kombinowania...

    ... ale może się przyda. Pozdrowienia dla rodziców.














    Pozdrawiam
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

  5. #5

    Domyślnie

    Dzieki bardzo, praca się podoba!
    A mógłbym prosić jeszcze o pomoc przy tym drugim zdjęciu?

  6. #6

    Domyślnie

    Jedno zdjęcie, to satysfakcjonujące wyzwanie. Kolejne już nie. Jestem przekonany, że któryś z Kolegów zaproponuje swoją "wizję" i dalej ci pomoże.
    Pozdrawiam.
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

  7. #7

    Domyślnie

    yaroN kawał dobrej roboty, jak dla mnie idealnie.

    Empire - ja bym yaronN wysłał dobrą flaszkę i ubłagam o ogarnięcie drugiego foto, a zdjęcia ładnie oprawił i sprezentował rodzicom.

  8. #8

    Domyślnie Serce Admina

    Empire
    Zajrzyj do Before-After. Umieściłem tam poprawione drugie zdjęcie. Dlatego tam, ponieważ nie wiem, czy będziesz skłonny skorzystać z mojej propozycji, więc umieściłem prace na neutralnym gruncie. Oczywiście prześlę wybrane lub wszystkie zdjęcia w rozdzielczości do druku na podany adres. W zamian prosiłbym o zainteresowanie się akcją prowadzoną na naszym forum "Serce Admina" i wsparciem jej w sposób bardziej lub mniej symboliczny. Oczywiście sprawę traktuję honorowo i proponuję takie "wsparcie" na jakie cię w tej chwili stać. Jeżeli uznasz, że mój czas spędzony nad zdjęciami jest coś wart, to sam oceń, jak konkretna może być Twoja pomoc... Kolegi Piotra nie znam osobiście, więc nie ma tu żadnych podtekstów. Uważam,że sprawa jest na tyle poważna, że każda forma pomocy się przyda.
    Do moderatora. Jeżeli naruszyłem tą propozycją jakiś punkt regulaminu, to przepraszam. Mam nadzieję, że dość jasno przedstawiłem powyżej motywy.

    Kondzio-foto dzięki za uznanie.


    Pozdrawiam.
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar iicd2386cd
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Westport Co Mayo
    Posty
    56

    Domyślnie 254

    Piekielnie się nudzę i coś mnie tknęło

    Wyrażam tylko swoje zdanie .. nie każdy może się z nim zgadzać

  10. #10

    Domyślnie

    yaron, iicd.. niesamowite! i ja coś prześle.
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •