Close

Strona 403 z 503 PierwszyPierwszy ... 303353393401402403404405413453 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 021 do 4 030 z 5022
  1. #4021

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    dzięki, że ktoś w ogóle zobaczył mój post
    co do propozycji, to ja też się nie znam, ale bez tej jedynki na początku ceny było by bardziej przystępne dla mojej kieszeni
    a do sklepu też się wybiorę oczywiście, tylko najpierw chciałem zasięgnąć opinii
    jeśli wersja tansza to kuknij też na YAS 107 zdaje się. Cos koło 8 stówek to stoi, ale zbliża się black friday więc może bedzie gdzies taniej do wyrwania.

  2. #4022

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
    Ale to amplituner stereo, nie kd nie chcę się bawić we wzmacniacze i resztę zabawek. Tu mam wszystkie funkcje sieciowe, opakowane w jednym pudle i tyle. Dźwiękowo i funkcjonalnie mi pasuje, wizualnie pasuje żonie, więc wszyscy zadowoleni
    Aaaaaaaa rozumiem wzmak stereo w ampli. Głupio mi tu proponować, ale wyprzedaje swoje klocki audio i będę miał świetne CD do sprzedania w stanie więcej niż idealnym CREEK Evolution 2 tylko najpierw muszę sprzedać wzmacniacz i kolumny, czyli trochę czasu zejdzie
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #4023

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Aaaaaaaa rozumiem wzmak stereo w ampli. Głupio mi tu proponować, ale wyprzedaje swoje klocki audio i będę miał świetne CD do sprzedania w stanie więcej niż idealnym CREEK Evolution 2 tylko najpierw muszę sprzedać wzmacniacz i kolumny, czyli trochę czasu zejdzie
    Obawiam się, że może przerosnąć mój budżet, ale jak już będziesz na etapie sprzedaży to daj proszę info na pw. Może się uda dobić targu.
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  4. #4024

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    najpierw muszę sprzedać wzmacniacz i kolumny, czyli trochę czasu zejdzie
    Jakie kolumny?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  5. #4025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
    Obawiam się, że może przerosnąć mój budżet, ale jak już będziesz na etapie sprzedaży to daj proszę info na pw. Może się uda dobić targu.
    No trochu więcej niż tysiąc zł, ale nie dużo

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Jakie kolumny?
    Minas ANOR 2,5 lll
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #4026

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    jeśli wersja tansza to kuknij też na YAS 107 zdaje się. Cos koło 8 stówek to stoi, ale zbliża się black friday więc może bedzie gdzies taniej do wyrwania.
    to nadal jest drogo jak dla mnie
    no i czy to jest 2.0 czy 2.1? jak z basami i jakością w 2.0?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #4027

    Domyślnie

    2.1
    No sprzęt gra. Najlepiej wpaść do jakiegoś media marktu i tego posłuchać. Bo są gusta i guściki przecież

  8. #4028

    Domyślnie

    wiem, wiem, ale chciałem najpierw zasięgnąć porady tutaj
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #4029

    Domyślnie

    no tu jak widzisz sam - rozmowy o "wtykach" w cenie soundbarów

  10. #4030

    Domyślnie

    Nie popadajmy juz w paranoje, za kable RCA 0.5 m dalem £6.49
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 403 z 503 PierwszyPierwszy ... 303353393401402403404405413453 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •