Close

Strona 151 z 261 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161201251 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 501 do 1 510 z 2609
  1. #1501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    No nie ma, ale życie ma taką cechę, że trzeba iść na kompromisy. W ogóle to straszny golas ten model ST. Nie ma w nim nic co powinien mieć współczesny telewizor. Wiadomości, kawa czy herbata i prognozę pogody będę se nagrywał na zewnętrzny tuner DVBT od starego telewizora mi został.
    To trza bylo kupic model ZT i nie marudzic :P
    i nie narzekaj, ze on za drogi, bo pisales ze plazmy taniutkie sa w porownaniu do analogicznych led :P
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  2. #1502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    To trza bylo kupic model ZT i nie marudzic :P
    Chyba wersje GT, ale to też w sumie golas dopiero VT ma wszystko co winien mieć TV współczesny czyli tuner SAT i PIP. Jak by mnie stać było na VT to już bym się skusił na świetnego LEDa, a tak tylko plazma
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #1503
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Trzeba było brać Szajsunga.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #1504

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Trzeba było brać Szajsunga.
    Fakt Samsungi majom wszystko co współczesny TV mieć powinien. Teraz w marcu bedzie premiera nowego modelu w nietypowym, ale chyba bardzo uniwersalnym rozmiarze 48 cali i całej nowej serii już na ichnich matrycach, bo o dziwo w wielu egzemplarzach TV Samsunga matryce bywały od różnych innych producentów. Np taki co mnie bardzo interesował UE50F6500 ma matryce od firmy AUO, a mniejsza wersja 46 cali już nawet od 3 producentów można trafić
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #1505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Chyba wersje GT, ale to też w sumie golas dopiero VT ma wszystko co winien mieć TV współczesny czyli tuner SAT i PIP. Jak by mnie stać było na VT to już bym się skusił na świetnego LEDa, a tak tylko plazma
    nie nie, z premedytacja napisalem o modelu ZT znajdziesz taki u nas w sklepach jeszcze, kosztuje chyba cos ok 19 tys
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  6. #1506

    Domyślnie

    ZT to golas, a nie wypasiony TV - nie ma kamerki
    Poza tym u nas tylko w jednym rozmiarze 60''

    Można go taniej dostać niż 19kzł
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  7. #1507

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    nie nie, z premedytacja napisalem o modelu ZT znajdziesz taki u nas w sklepach jeszcze, kosztuje chyba coś ok 19 tys
    Aaaaaa to u nas w lesie na szczęście takich nie ma.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #1508

    Domyślnie

    Trzeba bylo brac Samsunga - jesli sa tak niezawodne i naprawialne jak ich dekodery TV-SAT to juz za dwa lata i kilka tygodni mialbys okazje kupic sobie nowy telewizor...

    Z drugiej strony mam w domu Samsunga Galaxy I i ciagle dziala - poza wymiana baterii i lekkim hackiem (potrzebowalem Andka 2.3.6) nic nie robilem.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  9. #1509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zolty Zobacz posta
    Trzeba bylo brac Samsunga - jesli sa tak niezawodne i naprawialne jak ich dekodery TV-SAT to juz za dwa lata i kilka tygodni mialbys okazje kupic sobie nowy telewizor...
    .
    Czemu za dwa lata ? Do Samsunga to ja nic nie ma. Porządny producent , porządnych wszystkich wyrobów. Nie przepadam za tą marką właśnie z tego powodu, że produkują wszystko. Lodówka, odkurzacz, TV, telefon, laptop, podzespoły w blaszaku, karty CF do aparatu, kuchenka mikrofalowa, pralka to za dużo w jednym domu. Czuł bym się jak niewolnik wojny koreańskiej
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #1510

    Domyślnie

    Zapomniales jeszcze dodac samochody, bo tez je samsung robi
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

Strona 151 z 261 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161201251 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •