Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Wizymir
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Berlin
    Posty
    239
    Wpisów
    1

    Domyślnie Bardzo daleko od szosy

    Jeśli nie wybrałem właściwego działu, proszę o przeniesienie.

    EDIT: zdjęcie usunięte na prośbę autora wątku/fotografii.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 14-02-2022 o 02:12 Powód: usunięcie zdjęcia na prośbę autora
    Fotografuję wyłącznie dla przyjemności. Jestem tu, aby się czegoś nauczyć. Kiedyś kupię sobie lustrzankę Nikona.

  2. #2

    Domyślnie

    3 rzeczy mi się na tym zdjęciu gryzą
    - miejsce
    - stylizacja
    - ta torba
    Moim zdaniem razem nic nie wnoszą.

  3. #3

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar Wizymir
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Berlin
    Posty
    239
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TheKilla Zobacz posta
    nie rozumiem tego zdjęcia

    Taki komentarz w jakimś sensie schlebia. Poza tym, dla autora pracy artystycznej, może dobrze rokować na przyszłość, jednak dla autora komentarza, może oznaczać brak wyobraźni, lub zwykłej ludzkiej fantazji.
    Fotografuję wyłącznie dla przyjemności. Jestem tu, aby się czegoś nauczyć. Kiedyś kupię sobie lustrzankę Nikona.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wizymir Zobacz posta
    taki komentarz w jakimś sensie schlebia. Poza tym, dla autora pracy artystycznej, może dobrze rokować na przyszłość, jednak dla autora komentarza, może oznaczać brak wyobraźni, lub zwykłej ludzkiej fantazji.

  6. #6

    Domyślnie

    według mnie (lubię starą szkołę kadrowania) - dziewczynę bym ustawił z drugiej strony kadru i troszkę głębiej, dlaczego ? - nasze uwarunkowania powodują, że zdjęcia "czytamy" od lewej strony, więc widzimy osobę, która patrzy się nie wiadomo gdzie (poza kadr nie pokazująca swoim wzorkiem, że chodzi o drogę) po przeczytaniu tytułu oglądamy resztę resztę zdjęcia "szukając" drogi ? - po prawej stronie właśnie "wypatrywała" by czegoś wzdłuż drogi, którą już byśmy zobaczyli, poza tym pozycja modelki jest sztuczna, widać, że długo była ustawiana do tej sytuacji i jest "odegrana" - ale to tylko moja opinia, a ja mogłem się nie domyślić wizji autora
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowart Zobacz posta
    3 rzeczy mi się na tym zdjęciu gryzą
    - miejsce
    - stylizacja
    - ta torba
    Moim zdaniem razem nic nie wnoszą.
    Mam dokładnie takie samo zdanie.Zupełnie nie rozumiem przekazu.
    Pani to kosmitka (strój + pomarańczowy odcień skóry + sztuczna poza),której talerz rozbił się nieopodal a ona spakowała swoją walizkę i rozgląda się,gdzie ja jestem,cóż to za dziwna planeta?
    I am a Nikon girl

  8. #8

    Domyślnie

    a mnie się wszystko podoba.ktoś kobitkę wywiózł do lasu i zostawił,albo gps do d.... ustawili.nie ma co "rozumować" zdjęcia,tylko patrzeć.

  9. #9

    Domyślnie

    Jedyne co bym zmienił to torbę. Jest za duża poprostu i szpeci zdjęcie. A poza tym to mi się podoba.
    red light, dark room...

  10. #10

    Domyślnie

    A dla mnie mega kicz. Strój pożyczony od córki, prosto z allegro, ścieżka, torba, wszystko totalnie z innych bajek, do tego dziewczyna ledwo powstrzymuj się od śmiechu (taka mina) i patrzy w dal przy czym potencjalnie sześć metrów dalej jest dalszy ciąg tej skarpy z lewej lub krzaki. Takie przeniesienie typowych, dworcowych ślubniaków na polną dróżkę po najmniejszej linii oporu.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •