Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Classic One

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Teraz wiem czemu wymyslono stempel.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej Max ; 13-12-2011 o 14:56

  3. #3

    Domyślnie

    Chodzi o pieprzyk? Dyskusyjna sprawa. Jednym przeszkadza, drugim się podoba. Mnie ni ziębi ni grzeje, dlatego zostawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie troszkę brakuje ostrości na tym zdjęciu, ale może to wina monitora
    2x Canon 5D Mk III, Sigma 15mm F/2,8 FE, Sigma 85mm F/1,4, Canon 16-35L II, Canon 35L, Canon 135L, Canon 70-200 L IS II

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzychun Zobacz posta
    Chodzi o pieprzyk? Dyskusyjna sprawa. Jednym przeszkadza, drugim się podoba. Mnie ni ziębi ni grzeje, dlatego zostawiam.
    takich rzeczy nie powinno się usuwac - przy takich zdjęciach. Drobne nierównosci, małe bruzdki owszem, ale pieprzyk bym zostawił bo pewnie jest charakterystyczny. Tez odnosze wrazenie nieostrości i ogólnie wysypujacej się jakości foty - zwłaszcza na włosach z tyłu widac.

  6. #6

    Domyślnie

    No jak na moje oko to BF ale nie jestem pewny..., jakim szkłem robione?? masz gdzieś zdjęcie prosto z puszki??

  7. #7

    Domyślnie

    85 mm f/1.8 . Nie jest bogiem ostrości, ale oryginał jet lepszy - może w niewłaściwy sposób to skompresowałem pod neta.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzychun Zobacz posta
    85 mm f/1.8 . Nie jest bogiem ostrości, ale oryginał jet lepszy - może w niewłaściwy sposób to skompresowałem pod neta.
    Bogiem ostrosci nie jest, ale w warunkach studyjnych przymknięte robi swoją robotę jak należy Tutaj niestety trochę Twojej dobrej roboty zabraklo jesli chodzi o ostrość
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  9. #9

    Domyślnie

    Miałem podobne wrażenie, ale na komórce nie byłem pewien tej nieostrości.
    Strój taki sobie , spojrzenie śmiałe, prosto w obiektyw, mina... no dość średnio, tylko poprawnie (jeśli poprawić ostrość).

  10. #10

    Domyślnie

    Przede wszystkim wytknięta już sprawa jakości. Druga rzecz to rozkład światła. Zdecydowanie za mocna kontra, a prawie zupełny brak światła głównego. Jest nudno i ciemno. Uwagę zwraca jasna szyja, ucho, kark, a nie twarz. Poza tym dość nieszczęśliwa poza z tak przechylonymi ramionami. Dziewczyna wygląda jakby się albo krzywiła, albo chciała do nas się wychylić z kadru i obejrzeć z bliska nasze tęczówki na przykład. Cos w tym jest niepokojącego. Włosy nie zostały dobrze zaakcentowane. Ktoś tu włożył trochę pracy, a światła od góry poskąpiłeś. Do retuszu szyja i przebarwienia skóry - jeżeli będzie poprawna ostrość, to już to na pewno nie zachwyci. Mina... średnia, delikatnie mówiąc. W zależności od przeznaczenia zdjęcia można by zadbać o całkowity brak widocznych ramiączek bielizny. Jakaś nitka do retuszu. Perełkowe kolczyki - dyskusyjne do reszty stroju. Delikatny makijaż na plus. Barw skóry (przynajmniej na moim badziewiu) jakby na pograniczu tonacji, raz wpadająca w lekkie czerwienie, raz idąca w brązy. Ale to może tylko moje wrażenie. Dość "męczące" cięcie góry kadru - ciut za nisko jak na moje oko. Nawet przyjemnie oświetlone tło. Charakter bardziej legitymacyjny, choć strój już niekoniecznie odpowiedni. Tym samym ciężko znaleźć dla takiego obrazu właściwą klasyfikację - pół-sportowo, pół-wieczorowo. Coś jak próbna sesja makijażu i stylizacji trochę.
    Ogólnie średnio. Niby wszystko co powinno być - jest, brak rażących szkolnych błędów, ale dużo niedopatrzeń, a i ogólny odbiór mało ciekawy niestety. Światło, poza, mina - to najsłabsze elementy zdjęcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •