Close

Strona 801 z 829 PierwszyPierwszy ... 301701751791799800801802803811 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 001 do 8 010 z 8281
  1. #8001

    Domyślnie

    Nie ma to większego znaczenia w przypadku tego modelu monitora (typ panelu).

  2. #8002

    Domyślnie

    W przypadku tego obrazka testowego ma znaczenie. Pod większym kątem nawet na skalibrowanym da się zauważyć dość wyraźnie przebarwienia.

  3. #8003

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Tak, zwłaszcza na forum łowi te tysiące klientów
    Nie wiem czy tysiące, tego nie napisałem. Natomiast bez wątpienie cierpliwość we wrzucaniu kolejnych postów nie jest powodowana bezinteresowną sympatią do użytkowników tego forum.

    Jak chcesz więcej info, mogę wysłać na priv. Nie chce mi się tu kopać z Tom01, każdy kto ma cierpliwość dotrzeć tu do głosów krytycznych bez wątpienia takie znajdzie pomiędzy dziesiątkami zdjęć, wykresów i wywodów Tom01. Niech będzie, zamieszczanych zupełnie bezinteresownie w imię prawdy

  4. #8004

    Domyślnie Co myślicie o tym LCD?

    wg mnie kazdy monitor taki do komputera to graficzny, oczywiscia sa wyjątka jak moje, ktore sa deko racyjne

    moga byc oczywiscie tez dzwiekowe, ale tym ukladzie zapraszam do spiewania w odpowiednim watku
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #8005

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez And.N Zobacz posta
    W przypadku tego obrazka testowego ma znaczenie.
    Może Pan w końcu przestać zabierać głos w kwestiach o których nie ma Pan bladego pojęcia?

    Poniżej piąta sztuka EA271U, obraz trickowy ok 45st i 90st. Wygląda praktycznie dokładnie tak samo.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut_2021-08-04_15-42-30.png
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	655,3 KB
ID:	54540

    Cytat Zamieszczone przez And.N Zobacz posta
    Pod większym kątem nawet na skalibrowanym da się zauważyć dość wyraźnie przebarwienia.
    Na pańskim BenQ na pewno.

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Nie wiem czy tysiące, tego nie napisałem. Natomiast bez wątpienie cierpliwość we wrzucaniu kolejnych postów nie jest powodowana bezinteresowną sympatią do użytkowników tego forum.
    To jest chyba jakaś forma natręctwa, przez wkładanie w usta rzeczy których nigdy nie mówiłem. Nie jest tajemnicą czym się zajmuję i od zawsze pisałem o tym jawnie, podkreślając, że to jest komercyjne zajęcie. To też przeszkadza? Informacje od profesjonalisty są gorsze od postów laików?
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 04-08-2021 o 15:50

  6. #8006

    Domyślnie

    Jakiś problem z robieniem zdjęć na wprost, tak jak się patrzy na monitor ?

  7. #8007

    Domyślnie

    Tak. Nie chciało mi się. Wystarczy? Udostępniam informacje w takiej postaci jak mi się podoba. Ważne że jest poprawna i pokazuje rzeczywisty stan sprawy. Pouczać Pan może jakichś amatorów, nie mnie.

  8. #8008

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    To jest chyba jakaś forma natręctwa, przez wkładanie w usta rzeczy których nigdy nie mówiłem. Nie jest tajemnicą czym się zajmuję i od zawsze pisałem o tym jawnie, podkreślając, że to jest komercyjne zajęcie. To też przeszkadza? Informacje od profesjonalisty są gorsze od postów laików?
    Jaki to ma związek z tym co napisałem?

  9. #8009

    Domyślnie

    Zamówione z Komputronik ea271u
    Na razie w trakcie realizacji już pół dnia a nawet nie dostałem linka do płatności .
    Myślę że nie załatwiają gdzie ten monitor i z jakiś odpadków go nie dostanę.
    Tylko go biorą od producenta .

    Chyba ogarnę w przyszłości ta kalibrację, bo wypożyczenie kalibratora 50zl więc myślę że trzeba to zrobić

  10. #8010

    Domyślnie

    Komputronik nie ma tego towaru na stanie i musi go kupić drożej niż sprzedaje, gdyż w sklepie www ma nieaktualną cenę. Pewnie teraz PM kombinuje czy sprzedać "pod wodą" czy anulować zamówienie.

Strona 801 z 829 PierwszyPierwszy ... 301701751791799800801802803811 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z6 II - ustawienia wybór trybu monitora
    By cintal in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-07-2022, 23:01
  2. Wybór monitora
    By Gdyby in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2018, 21:06
  3. Wybór monitora do obróbki zdjęć .
    By adasko1 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2017, 22:55
  4. Wybór monitora - ale inaczej
    By zdyboo in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2010, 22:41
  5. Wybór monitora, HELP!
    By Tad_Bie in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •