Close

Strona 761 z 829 PierwszyPierwszy ... 261661711751759760761762763771811 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 601 do 7 610 z 8281
  1. #7601

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    No to ja się chyba pogubiłem... Przy połączeniu HDMI-HDMI nie możesz ustawić rozdzielczości 2560x1440?
    Tak się akurat składa, że wyciągnąłem swoją szklaną kulę, więc Ci wytłumaczę: na współczesnym złączu HDMI-HDMI mu wszystko idealnie działa, ale wyłożył kilkadziesiąt złotych na przestarzałe DVI, na którym mu już to nie do końca działa. Tshujesh chache? Żeby było śmieszniej, to ja go nawet nie obwiniam, bo on ma prawo czegoś nie wiedzieć, tylko Tom'a, który zrobił mu whiskas® z mózgu, bo prowadzi krucjatę przeciwko HDMI.

  2. #7602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyle Zobacz posta
    Tak się akurat składa, że wyciągnąłem swoją szklaną kulę, więc Ci wytłumaczę: na współczesnym złączu HDMI-HDMI mu wszystko idealnie działa, ale wyłożył kilkadziesiąt złotych na przestarzałe DVI, na którym mu już to nie do końca działa. Tshujesh chache? Żeby było śmieszniej, to ja go nawet nie obwiniam, bo on ma prawo czegoś nie wiedzieć, tylko Tom'a, który zrobił mu whiskas® z mózgu, bo prowadzi krucjatę przeciwko HDMI.
    Aaa, czyli jednak byłem zrozumiałem. Tak czy siak po HDMI wszystko śmiga nawet na gorszym i starszym laptopie co dopiero teraz sprawdziłem bo nie mogłem znaleźć kabla HDMI.

  3. #7603
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    No to ja się chyba pogubiłem... Przy połączeniu HDMI-HDMI nie możesz ustawić rozdzielczości 2560x1440?

    Mam połączenie hdmi-hdmi ale Tom powiedział że lepszym połączeniem jest hdmi-dvi. Dlatego też zakupiłem u niego kabel. Ale na jego kablu mam mx 1920. Tom twierdzi że jego kabel jest dobry ale u mnie z jakiegoś powodu nie chce być własnie 2560. Dlatego też kabel zakupiłem inny który "podobno" obsługuje 2560 i wiecej. Gdy do mnie przyjdzie napiszę czy tak jest w rzeczywistości.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kyle Zobacz posta
    Tak się akurat składa, że wyciągnąłem swoją szklaną kulę, więc Ci wytłumaczę: na współczesnym złączu HDMI-HDMI mu wszystko idealnie działa, ale wyłożył kilkadziesiąt złotych na przestarzałe DVI, na którym mu już to nie do końca działa. Tshujesh chache? Żeby było śmieszniej, to ja go nawet nie obwiniam, bo on ma prawo czegoś nie wiedzieć, tylko Tom'a, który zrobił mu whiskas® z mózgu, bo prowadzi krucjatę przeciwko HDMI.
    Tylko proszę nie pytaj mnie ile za ten kabel z przesyłką zapłaciłem bo już w ogóle pomyslicie że jeleń 100% jestem

  4. #7604
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja już nic nie napiszę więcej bo teraz jedynie czekać trzeba na @Tom01 i niech posprząta to co narobił bo zwyczajnie zaśmierdziało to wszystko nieładnie

  5. #7605

    Domyślnie

    Akurat Toma01 nie darzę specjalnie sympatią (pewnie z wzajemnością ), ale może tu miał dobre intencje. Sam manfred chyba się zagmatwał "w zeznaniach" (lub niezbyt dokładnie śledziłem wątek). Po co kombinować, zmieniać, coś co działa. Wszelkie przejściówki (czy kabel z różnymi rodzajami złącz) to ostateczne rozwiązanie.
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 19-10-2019 o 18:25

  6. #7606

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja już nic nie napiszę więcej bo teraz jedynie czekać trzeba na @Tom01 i niech posprząta to co narobił bo zwyczajnie zaśmierdziało to wszystko nieładnie
    Też trochę "narobiłeś" sugerujac, że po HDMI będzie miał ową rozdzielczość tylko przy 30Hz.

  7. #7607
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Panowie może i ja coś poknociłem z tym że o ile pamiętam pytałem Toma dlaczego takie połączenie czyli hdmi-hdmi pod kalibrację i ogólnie jako połączenie laptopa z monitorem jest gorsze od hdmi-dvi tak więc ...

  8. #7608
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Też trochę "narobiłeś" sugerujac, że po HDMI będzie miał ową rozdzielczość tylko przy 30Hz.
    Bo to było dociekanie zakładając że hdmi-hdmi nie działa i po to kabel kupiony hdmi-dvi, nie wiem po co takie kombinacje były robione jak działało.
    A to że bardzo dużo laptopów bez DP ma problem z czymś wyższym niż FHD 60Hz to jest znany problem.

  9. #7609

    Domyślnie

    Używaj "pełnego" HDMI i ciesz się ze sprzętu.

  10. #7610
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    nikoniarz no wiem ale jeśli Ci ktoś kto się chyba zna na sprzęcie sprzedaje kabel hdmi-dvi i mówi że to jest lepsze no to jak nie wierzyć

Strona 761 z 829 PierwszyPierwszy ... 261661711751759760761762763771811 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z6 II - ustawienia wybór trybu monitora
    By cintal in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-07-2022, 23:01
  2. Wybór monitora
    By Gdyby in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2018, 21:06
  3. Wybór monitora do obróbki zdjęć .
    By adasko1 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2017, 22:55
  4. Wybór monitora - ale inaczej
    By zdyboo in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2010, 22:41
  5. Wybór monitora, HELP!
    By Tad_Bie in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •