Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Kiedy można spodziewać się premier nowego sprzętu?

    Witam!
    Pytanie moje kieruję do wszystkich dobrze zorientowanych i poinformowanych forumowiczów:
    Kiedy można się spodziewać premier nowego sprzętu foto? Przedewszystkim chodzi mi o obiektywy SIGMA. Czy są jakieś targi na których się odbywają premiery? A może ktoś ma jakieś info, gdzie można znaleźć ewentualne info na temat tegorocznych premier?
    Pozdrawiam Wszystkich.

  2. #2

    Domyślnie

    Najblizej sa targi PMA (8-11 marzec). Ja rowniez mam nadzieje po tych targach ujrzec jakies nowe szkielka, najlepiej jasny standard DX ze stajni Nikona. Szczegolow brak, jedynie spekulacje i plotki po Photokinie, ktore glosza wyjscie wlasnie standardu DX, a'la AF-S 30/35 f/1.4 oraz AF-S 85/1.4. Ale to nic pewnego, zwlaszcza ewentualny termin premiery.
    forum.niekojarze.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Jakubas wszystko fajnie, tylko jak już coś wyjdzie to znów pułap cenowy podskoczy. Nie wiem czy brać jasną Sigmę 30 F1.4 czy czekać, ale do śmiechu mi nie będzie jak cena będzie Nikkorów wyższa, tak czy siak - błędne koło.

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  4. #4

    Domyślnie

    To takie wrozenie z fusów... nikt tego nie wie na 100%. Juz bylo na forum gdybanie na temat nowych "puszek" jak chcesz poczytac to tutaj: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=16962

  5. #5

    Domyślnie

    Eeee... chodziło mi bardziej o ewentualne terminy premier nowego sprzętu. Czyli kiedy zazwyczaj w ciągu roku najwięcej się tego prezentuje. Czy są jakieś targi, a jeżeli tak, to które są "najbardziej oblegane" przez producentów i ich nowości. Napewno nie spodziewałem się, że ludzie z forum będą świetnie poinformowani o nowym sprzęcie, ktorego jeszcze kupić nie można...

  6. #6

    Domyślnie

    Cos nowego moze sie pojawic w marcu na targach PMA w Orlando.

  7. #7

    Domyślnie

    FINGeeR, przeciez napisalem date PMA. Z innych targow znam Photokine, ale ona jest pozniej...
    forum.niekojarze.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Na www.optyczne.pl piszą o premierze nowego obiektywu Sigmy 18-200 która to ma być konkurencją do 18-200 VR Nikona. WIęcej na http://www.optyczne.pl/?news=454
    Pozdrawiam, Marek
    --------------------------------------
    D90, D50 N17-55 f2.8, N18-70 (na sprzedaż), N70-300 VR, N50f1.8, SB-800

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markm Zobacz posta
    Na www.optyczne.pl piszą o premierze nowego obiektywu Sigmy 18-200 która to ma być konkurencją do 18-200 VR Nikona. WIęcej na http://www.optyczne.pl/?news=454
    A kiedy pojawi się coś w zakresie 10-400???

  10. #10
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czajnik Zobacz posta
    A kiedy pojawi się coś w zakresie 10-400???
    cos taki minimalista. ja chcę 6 - 600!
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •