Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Corfu tele+wide

  1. #1

    Domyślnie Corfu tele+wide

    Cztery kolejne z tej pięknej greckiej wyspy.
    1


    2


    3


    4

  2. #2

    Domyślnie

    3 jest niezła
    D3100+kit | 50 f/1.8 | 70-300 f/4-5,6 G ED VR | FIRST C3550 | Nissin Di466 i różnego innego złomu pełno...
    Never back down!

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    i ja również ale pozostałe foty zrobione starannie no moze kadry nie zagrały tak dobrze jak na nr 3.

  5. #5

    Domyślnie

    A ja wybrałbym 4. Najsubtelniejsza.
    A new shit has come to light...

  6. #6

    Domyślnie

    Mnie też podoba się 4. Jest to niezłe zdjęcie z ładnymi kolorami i poprawną kompozycją. Rozmyta woda dodaje jeszcze atrakcyjności. Czyli całkiem niezłe.
    Reszta tak średnio. Może być, ale bez zachwytów.

  7. #7

    Domyślnie

    No to tym razem ja mam pytanie, za co cenicie zdjęcie numer 3? Ja tu kompletnie nic nie widzę. Zdjęcie mógłby wykonać niemal każdy, z doskoku i na automacie. Ok, trochę rozmyte fale sugerują użycie statywu. Ale to tyle. Normalnie zdjęcie jak z wakacji mojej cioci. Podobnie jest z dwójką zresztą (no ale ta już nie była zachwalana). 1 i 4 - może nie rewelacja, ale porządne w swojej dziedzinie. Do pełniejszego efektu zabrakło chyba lepszego nieba i być może ciut bardziej zdecydowanej obróbki (ale to już gusta).

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    No to tym razem ja mam pytanie, za co cenicie zdjęcie numer 3? Ja tu kompletnie nic nie widzę. Zdjęcie mógłby wykonać niemal każdy, z doskoku i na automacie. Ok, trochę rozmyte fale sugerują użycie statywu. Ale to tyle. Normalnie zdjęcie jak z wakacji mojej cioci.
    Mnie się wydaje że to jednak nie takie proste.

  9. #9

    Domyślnie

    Czy zawiłości techniczne procesu fotografowania determinują odbiór produktu finalnego?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matios Zobacz posta
    Czy zawiłości techniczne procesu fotografowania determinują odbiór produktu finalnego?
    Czy unikalność pracy definiuje jej wartość?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •