Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Pomoc w obróbce.

    Witam! Większość ze zdjęć z sesji z Natalią już umieściłem na forum,ale zostały mi takie niedobitki:
    W 3cim i 4rtym zdjęciu coś dłubałem jak widać, Proszę o nakierowanie na dobrą drogie: D.Pozdrawiam
    1.


    2.


    3.


    4.

  2. #2

    Domyślnie

    Trzecie zdjęćie jest obrazem kompletnie nieudanej obróbki, ale nie musisz się przejmować. W obecnych czasach wystarczy powiedzieć, że taki był zamysł i od razu zdjęcie z dość kiepskiego zamienia się w fantastyczne.

    A czwarte, na którym panna wyszła bez pretensji, naturalnie, nie upozowana na siłę - jest chyba najfajnieszje z tego setu. Trzeba by było tylko coś zrobić z za mocnym pomarańczowy. Wiem, miał być że zachód, słońce nisko, ale ten pomarańczowy chyba wyszedł za intensywny. Ale ładny i spokojny kadr, a panna jako się rzekło wyszła ładnie.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    Numer 1 to ja bym zostawił w spokoju,2 na upartego też. W 1 podobają mi się te piegi,ale nie wiem czy modelce też 3,4 faktycznie nieudana obróbka,na moje oko to trzeba by poprawić kontrast między modelką a tłem,ale jak to nie mam zielonego pojęcia.

  4. #4

    Domyślnie

    Zapomniałem sobie o reszcie: D
    5.



    6.


    7.

  5. #5

    Domyślnie

    Może tak:
    edycja4:
    edycja1:

  6. #6

    Domyślnie

    A może tak
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  7. #7

    Domyślnie

    Taka uwaga na szybko - zamieszczanie tutaj, w tym dziale, już obrobionych zdjęć i to tak mocno jak 3 i 4 ma bardzo niewielki sens. Jedyna prawie możliwość pokazania na nich obróbki to konwersja do b/w. A co do reszty, to jak się przerzucę (z projektora) na monitor, to też pogrzebię być może.

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie wyszły poniższe wypociny. Tak jak wspomniałem, z przerobionych kolorów ja się nie podejmuję pokazania satysfakcjonującej mnie obróbki. Nawet jakiś trend ciężko wskazać.

    7m.

    4m.

    Powyżej starałem się pokazać w którą stronę bym szedł - głównie jeżeli chodzi o miękkość obrazka.
    EDIT: skasowałem jeden plik - nie podobał mi się
    Ostatnio edytowane przez mOSAd ; 29-08-2011 o 22:51

  9. #9

    Domyślnie

    Doprowadzenie kolorów do ładu na poniższym zdjęciu to dla mnie masakra. Może komuś innemu pójdzie lepiej. Chciałem zachować niski kontrast, a jednocześnie uzyskać kolor skóry chociaż minimalnie zbliżony do dwójki. Niestety najbliższe co mi się udało uzyskać to:

    6m.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •