Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: beauty

  1. #1

    Domyślnie beauty

    modelka Dominika 8fi models
    make up Eve Basiura
    1.
    2.
    3.

  2. #2

    Domyślnie

    Przy 2... Te rysy szyi, są niesamowite!

    Na początku wydawało mi się, że tutaj trochę za dużo wygładzania na twarzy jak na mój gust... Ale jak tak patrzę dłużej, to nawet mnie przekonuje ta ilość, dla efektu końcowego

  3. #3

    Domyślnie

    Dwójka kojarzy mi się niestety z kosmitami. ;p Nie wiem czy taki był zamysł, na swój sposób ciekawe i zwracające uwagę. Pierwsze i drugie nie przemawia do mnie, jak pisałem pod innymi Twoimi zdjęciami, za mało światła w oczach. Ale może tak właśnie to sobie wyobrażałeś... Pozdrawiam!

  4. #4

    Domyślnie

    kosmici;] tak modelka ma nietypowa urode mi podchodzi pod nowoczesnego elfa

  5. #5

    Domyślnie

    2 to przesympatyczny... elfik. Ładnie wyszło.
    Pozostałe nie bardzo. Zbyt mało miejsca z prawej strony. Zwłaszcza, że lewa strona szeroka. Mimo ładnego światła, cieni, kadru, zbyt ciasne cięcie niweczy cały efekt.
    Tutaj jest... podpis

  6. #6

    Domyślnie

    mnie się podoba choć faktycznie oczęta mogłyby być trochę jaśniejsze.
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  7. #7

    Domyślnie

    1 najlepsza choć jak dla mnie trochę za ciemno.
    Na 2 strasznie razi kolosalna różnica w kolorze twarzy i reszty. Białka wyszły niebieskie.
    Na 3 coś chyba niedokładnie Ci na czole w postprocesie wyszło. Przynajmniej skóra wygląda nierówno..... plamiście.... no nie wiem jak to nazwać. Jakbyś pędzlem pacnął ze 3 razy za dużo

    Ale się czepiam

  8. #8

    Domyślnie

    1 i 3 świetne ale 2 widziałbym ją krócej a szerzej
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  9. #9

    Domyślnie

    Ale kosmitę z tej dziewczyny zrobiłeś
    Posiadanie Nikona nie czyni fotografem. Czyni właścicielem aparatu marki Nikon.

    Jestem właścicielem- na fotografa przyjdzie czas

  10. #10

    Domyślnie

    1 i 3 swietnie, co do 2 mam podobnie odczucia jak batonMR -kosmici
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •