Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wakacyjnie...

  1. #1

    Domyślnie Wakacyjnie...

    niestety nie u mnie, ale czas na sesję zawsze się znajdzie jak narazie dwa zdjęcia krytukujcie
    1.
    2.
    Nikon D700 ze szkiełkiem N24-70 2.8 i do tego sabinka SB800
    Zapraszam na LVQE.DIGART.PL )
    ................... http://lvqe.maxmodels.pl

  2. #2

    Domyślnie

    1. mi nie podchodzi, średni kadr, dziwnie wygląda prawa ręka, niebieska i czerwona plama w tle, coś mi nie pasuje z ostrością
    2. wg mnie lepiej pokazuje urodę modelki, krzywy kadr mi nie przeszkadza, podoba mi się jasność, kolor i głębia ostrości, przeszkadza to że po lewej stronie włosy prawie zlewają się z tłem i lewa ręka modelki nie wygląda dobrze

  3. #3

    Domyślnie

    Za przedmówcą
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  4. #4

    Domyślnie

    Gdybyś upilnował koloru skóry na 2 to byłoby całkiem fajne zdjęcie. Niestety ta czerwona ręka jest nie do przyjęcia.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  5. #5

    Domyślnie

    No troche przy 1 przesadziłeś z podkręceniem koloorków , co skonczyło sie między innymi zafarbem włosów , sukienki i brzydką obwódką na butach . Dwójka się jeszcze broni , chodz nie podoba mi sie prawe ramie modelki zlewające się z włosami no i jak przedmówcy - lewa reka . Pozdrawiam
    FX

  6. #6

    Domyślnie

    podglądaj dalej
    Zbędny

  7. #7

    Domyślnie

    No niestety obróbka do poprawy. Na jedynce tło fatalne. Na dwójce znowu modelka wielokolorowa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •