Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Opuszczone Miejsca

    Witam wszystkich

    Zapraszam zainteresowanych na priv jesli chodzi o robienie zdjęc na opuszczonych budynkach, fabrykach itp itd
    Wszystkich z województwa Mazowieckiego oraz okolic

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Dopisze się do tematu. Może jest ktoś na forum z małopolski kto robi takie zdjęcia, chętnie się dołącze.
    D700 D300s+MB-D10 F80 S10-20f/3.5 Z16f/2.8 N24-70f/2.8 S30f/1.4 N35f/2.0 N50f/1.4 N70-200f/2.8 SB600 SB900

  3. #3

    Domyślnie

    Na małopolskę można zebrać grupę i odbyć gościnny wypad Bo z tego co wiem posiadacie bardzo dużo opuszczonych obiektów

  4. #4

    Domyślnie

    nie ten rejon, ale obok edinburgh jest opuszczony ogromny teren bylego szpitala psychiatrycznego.
    Super miejsce. Jakby komus bylo po drodze...
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    nie ten rejon, ale obok edinburgh jest opuszczony ogromny teren bylego szpitala psychiatrycznego. Super miejsce. Jakby komus bylo po drodze...
    W barbarzyńskiej, hałaśliwej cywilizacji Starego Świata XXI wieku taka instytucja jest zawsze po drodze Szkoda, że tak daleko. Duch tego miejsca może być ciekawszy od zdeptanego już chyba wzdłuż i wszerz Czarnobyla...

    Widziałem kiedyś (po lekturze artykułu w prasie kolorowej), że są w necie nawet grupy osób, które zmawiają się na takie foto-wypady, mieli np. fotki z terenu nieużywanego lotniska w Modlinie, czy byłej radzieckiej bazy wojskowej w Polsce, gdzie w czasach Zimnej Wojny przechowywane były głowice nuklearne. Szkoda, że nie zachowałem linków

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Z. Zobacz posta
    takie foto-wypady, mieli np. fotki z terenu nieużywanego lotniska w Modlinie,
    Lotnisko w Modlinie od upadku komuny jest użytkowane, nie tylko lotniczo.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Lotnisko w Modlinie od upadku komuny jest użytkowane, nie tylko lotniczo.
    malo tego, robia teraz remont pasow

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Z. Zobacz posta
    ...czy byłej radzieckiej bazy wojskowej w Polsce, gdzie w czasach Zimnej Wojny przechowywane były głowice nuklearne. Szkoda, że nie zachowałem linków
    Powołując się na rodzinny kontrwywiad z tamtego okresu to o ile wiem w Polsce nie było głowic nuklearnych
    Aczkolwiek zawsze mogę się mylić
    Pozdrawiam, Karol.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kakersik Zobacz posta
    Powołując się na rodzinny kontrwywiad z tamtego okresu to o ile wiem w Polsce nie było głowic nuklearnych
    Aczkolwiek zawsze mogę się mylić

    Zobacz to:
    http://www.youtube.com/watch?v=Wp5ZgomUmGU

    i następne części

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej78 Zobacz posta
    Zobacz to:
    http://www.youtube.com/watch?v=Wp5ZgomUmGU

    i następne części
    Telewizja pokazuje wiele rzeczy czasami nie do końca prawdziwych. Czy broń atomowa była czy nie chyba już dziś nie ustalimy. Ja mówię tylko to, co przekazał mi kiedyś jeden osobnik z rodziny będący w tamtym czasie oficerem polskiego kontrwywiadu.
    Pozdrawiam, Karol.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •