Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Kościelec

  1. #1

    Domyślnie Kościelec

    1. Mały Kościelec

    2. Żółta Turnia, na dole Czarny Staw Gąsienicowy

    3. Widok ze szczytu na zachód, po prawej Kasprowy Wierch i w oddali Giewont
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  2. #2

    Domyślnie

    3 jest bardzo fajna. Jest przestrzeń.

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Paradiso Perduto
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
    Posty
    228

    Domyślnie

    niesamowite...
    foto 3. najlepsze

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  5. #5

    Domyślnie

    Of course - 3-cia!
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  6. #6

    Domyślnie

    3 the best, ale 2 też niczego sobie.
    Bjania, jakie jest podejście na Kościelec? Jakieś uwagi, ostrzeżenia? Wybieram się tam i dlatego pytam.
    Pozdrawiam
    Jacek
    "Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

  7. #7

    Domyślnie

    zacna górka jeszcze nie bylem tam :P trojeczka najladniejsza szkoda ze giewont nie zmiescil sie caly :P pozdro!
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  8. #8

    Domyślnie

    Generalnie z Kościelca lubię widoki w drugą stronę tę wyższą ... ale pewnie było pod światło ...

    Trójeczka fajna ... za poprzednikiem szkoda Długiego Giewontu.
    Teraz Lady Ku

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Meggido Zobacz posta
    Bjania, jakie jest podejście na Kościelec? Jakieś uwagi, ostrzeżenia? Wybieram się tam i dlatego pytam.

    Wychodzisz sobie z Kuźnic przez Boczań, albo Dol. Jaworzynkę (ja tym razem wychodziłem Jaworzynką, a schodziłem przez Boczań), dochodzisz do Betlejemki i stacji meteo i tam zachodzisz do Murowańca (nie polecam o tej porze roku ze względu na tłumy ludzi, chyba że musisz za potrzebą ), albo idziesz dalej wybierając jedną spośród dwóch tras - jedną obok Czarnego Stawu Gąsienicowego lub drugą w stronę Kasprowego i reszty Stawów Gąsienicowych, ja wychodziłem przez Czarny, a wracałem drugą opcją. Tu musisz się liczyć z dosyć męczącym podejściem na Karb (moja mapa podaje 30-35min), a następnie z Karbu 45-cio minutowe podejście na szczyt. Wychodząc tym ostatnim fragmentem warto zachować zdrowy rozsądek i koncentrację, bo jest parę efektownych, ale potencjalnie niebezpiecznych miejsc. Oczywiście nie zapomnij o mapie, piciu, jedzeniu i przede wszystkim wysokich butach o twardej podeszwie! W razie pytań wal śmiało

    Na deser dodaję jeszcze trzy zdjęcia, raczej w ramach bonusu:
    4. Dolina Jaworzynka

    5. Czarny Staw Gąsienicowy

    6. Ja w drodze na Karb - super widok na Staw

    Milk - mam też zdjęcia ze szczytu i trasy w drugą stronę, ale tak jak słusznie mówisz, słońce dawało po oczach (matrycy )

    Edit:

    O, a ten duży głaz na 5 widać też na ostatnim - to jeden z tych "kamyczków" na dole koło brzegu.
    Ostatnio edytowane przez Bjania ; 27-06-2011 o 15:25
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  10. #10

    Domyślnie

    Przypomina mi się moja wyprawa na Kościelec, ale wtedy warunki do zdjęć były niestety fatalne Najbardziej podoba mi się 3 - fajnie pokazana przestrzeń.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •