Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46
  1. #1

    Domyślnie Zdjęcia ślubne wszech-czasów

    Być może wyjdę na ignoranta ale mam pytanie jak w temacie, istnieje coś takiego jak zdjęcia ślubne wszech-czasów? Jeżeli tak to ktoś może zarzucić takowymi?

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    hahahahaha - głowa pełna pomysłów

  5. #5

    Domyślnie

    moj biosie... ja rozumiem, ze kotleciarze uwielbiaja dorabiac ideologie i zaje* do tego co robia, ale ten watek jest juz troche ekstremalny...

    kotleciarstwo to bylo, jest i bedzie po prostu walenie foci do kotleta. ponadczasowosci czy w ogole "sztuki" w to nie mieszajmy, bo to jest niesmaczne

  6. #6

    Domyślnie

    O!...O!...O! I to są naprawdę ponadczasowe ślubniaki. Credka ma rację. Różne mody mijają, a te - od czasu wynalezienia dagerotypu - rulez! Bo w nich, w tych pozach, są zaklęte odwieczne pragnienia i tęsknoty ludzkości i archetypy wspólne wszystkim ludziom na Ziemi, niezależnie od przynależności rasowej czy kulturowej!
    sprzęt: fotografuję sercem

  7. #7
    Rozmowny Awatar andrstac
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Przededworze/Chmielnik/Kielce
    Posty
    473

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Takie robi pewna znana firma z Warszawy
    D7k, D80+MB;12-24/F4,70-200/F2.8,SB600,2xYN460II,3xRF602,A600+BH2,LP-FP200

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    moj biosie... ja rozumiem, ze kotleciarze uwielbiaja dorabiac ideologie i zaje* do tego co robia, ale ten watek jest juz troche ekstremalny...

    kotleciarstwo to bylo, jest i bedzie po prostu walenie foci do kotleta. ponadczasowosci czy w ogole "sztuki" w to nie mieszajmy, bo to jest niesmaczne
    kotleciarstwo, kotleciarstwem, ale da sie zrobić ze zdjęć ślubnych coś bardziej ambitnego niz zwykłe pstryki

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    moj biosie... ja rozumiem, ze kotleciarze uwielbiaja dorabiac ideologie i zaje* do tego co robia, ale ten watek jest juz troche ekstremalny...

    kotleciarstwo to bylo, jest i bedzie po prostu walenie foci do kotleta. ponadczasowosci czy w ogole "sztuki" w to nie mieszajmy, bo to jest niesmaczne

    ja się nie upieram, że to jest sztuka, ale już, że zrobienie dobrych zdjęć ślubnych to sztuka - tak.

    w twojej retoryce do poziomu chałtury można sprowadzić każdy rodzaj fotografii - wojenna, może być waleniem foci do trupa, landszaftowa do krzaczka a modowa - celowo nie znajduję synonimu - do dupy.

    zwykło się mówić, że "fotografia ślubna" to jakaś wielka specjalizacja, pod- czy nad- kategoria fotograficzna.
    ślub to wydarzenie, temat do sfotografowania - od strony rzemiosła w zasadzie jak każdy inny. umiesz fotografować albo nie umiesz. możesz zrobić piękne zdjęcia o polityce, umieraniu, wojnie czy narodzinach. możesz i o ślubie.



    czy dokumentaliści to artyści? zanegować można wszystko i w zasadzie wszystko obronić. to nie matematyka.

    dla mnie ponadczasowe są niezmiennie zdjęcia Ascougha. świetne jako dokument, pełne emocji, prawdy o ludziach ale i tym ludziom estetycznie życzliwe, harmonijne, intensywne, wyraziste. i w kategoriach dokumentu to jest w moim odbiorze sztuka.


  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hackermuz Zobacz posta
    Być może wyjdę na ignoranta ale mam pytanie jak w temacie, istnieje coś takiego jak zdjęcia ślubne wszech-czasów? Jeżeli tak to ktoś może zarzucić takowymi?
    owszem - zdjęcia ślubne z własnego ślubu, a jak nie wierzysz to zapytaj małżonki - tylko ubierz się pancernie jesli się masz zamiar nie zgadzac
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •