Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    edit:
    Mimo że Nikon jest oczywiście najlepszym systemem
    Sprostowanie - tuż po Pentax'e
    mój chory blog

  2. #22

    Domyślnie

    Pierwszy krok poczyniony - 5D poszedł mam nadzieje w dobre ręce. Zrobię jeszcze przeczesanie w szklarni i pchnę jedna błyskotkę systemową i tego 400D. Kupię używkę 50D, namiot na zasiadki i jakieś wdzianko maskujące, za miesiąc jadę na 3 tygodnie w Bieszczady (pić piwo, focić wschody i zachody z połonin, ptaszki i inne dzikie czworonogi, łazić strumyczkami i moczyć nogi w lodowatej wodzi spoglądając w chmury ).
    Co do innych systemów to mam stale poza domem przy sobie kieszonkowy Sony NEX-5 z naleśnikiem, a po szafach pałętają się Druch, Ami, Zenit, Start 66 . Systemu faktycznie nie zmienię bo oprócz body , szkieł i lamp mam kilka toreb innego sprzętu czasami dedykowanego dla EOS.

    pozdrawiam

  3. #23
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Strzelce Opolskie
    Posty
    123

    Domyślnie

    No i tak trzymaj. Najważniejsze to robić zdjęcia.

  4. #24

    Domyślnie

    Bardzo dobra decyzja moim zdaniem.

    Życzę udanych kadrów i oczywiście pokaż coś.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  5. #25
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    ja znam wiele, ktore zamienily Komode na Atarynke, Intela na AMD, ...

    tylko co z tego wynika... ?
    No !

  6. #26

    Domyślnie

    Łomatko. 5D czy 5DmkII się nie nadaje. Co się zatem nadaje? Zapewne nic. Proponuję zweryfikować swoje umiejętności, skoro niektórym takie puszki przeszkadzają w robieniu zdjęć.

  7. #27

    Domyślnie

    ja bym wziął bardziej 7d niż 50d. siódemka jest po prostu fajniejsza, droższa, ale na niemalże resztę życia starczy

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Łomatko. 5D czy 5DmkII się nie nadaje. Co się zatem nadaje? Zapewne nic. Proponuję zweryfikować swoje umiejętności, skoro niektórym takie puszki przeszkadzają w robieniu zdjęć.
    miałem to samo napisać..
    skoro już sprzedałeś to kup sobie (do ptaków) najlepiej 7d i do tego telekonwerter kenko1.4 - styki zakleisz to jak będzie trochę światła to nawet AF będzie działać
    Czerwony agent : 5DmkII|5DmkI|16-35f2.8L|C24f1.4L|C35f1.4L|C85f1.2L|C135f2L|580ExII

  9. #29
    leber
    Gość

    Domyślnie

    wydaję mi się że nie tylko do ślubów... W sumie słabo się nadaje do ślubów bo ma kiepski autofocus... gorszy niż w jakimś 40 czy 50D... do ślubów to są 1D i 1Ds... 5DmarkII to nadaje się do spokojnych rzeczy bez dynamiki.... studio, plener, widoczki,

  10. #30

    Domyślnie

    Ja tam do miłośników canona nie należę, ale z tym nienadawaniem się 5d/5d2 do ślubów to chyba żarcik taki, co ??
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •