Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie rock'n'paris (+test obiektywu 35mm 1.4 Samyang)




    I test uzytego tu obiektywu - 35mm 1.4 Samyang (po angielsku, i po francusku jesli komus lepiej...)
    http://iwonapaczek.blog.com/2011/05/29/test_35_samyang

  2. #2

    Domyślnie

    Muzycznie Iwono, czyli tak jak lubisz. Zdjęcia utrzymane w bardzo miłej atmosferze do tego ekspresywność i żywiołowość - czyli wszytko to co misie lubią najbardziej.

    A w testach Ci nie do twarzy... Stokroć bardziej wolałbym posłuchać o drodze do uzyskania takich pełnych życia kadrów, a parametry szkła niewiele mają z tym wspólnego.

  3. #3

    Domyślnie

    Thanks
    A test mial pokazac miedzy innymi jak jest z ostroscia, aberacjami... fakt, tescik krotki

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety oba zdjęcia wyglądają na nietrafione z ostrością. Trudno oczekiwać czegoś innego po obcowaniu z nowym szkłem manualnym o małej głębi. Zdjęcia mnie nie porwały. Głównie za sprawą jasnego tła chyba oraz pewnego wrażenia ciasnoty. Pasującego do ciemnego zaułku z kamienicami lub zatłoczonej kawiarenki bardziej niż miejskiej uliczki. Rozszerzenie perspektywy może też mieć coś z tym wspólnego.

    Co do testu to... tekst angielski brzmi miejscami dość dziwnie. Ale może to moje nieosłuchanie się z żywym językiem. Natomiast miłe i cenne jest to, że zwróciłaś uwagę na to, jaki efekt chciałaś osiągnąć stosując to szkło i co z tego wyszło.

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem bardzo za !!!
    Ekspresja ++++++
    kadry 1 bardzo dobra (dobra jest pustka na ulicy) świetnie gra ta "przydymiona" jasność w tle i na niebie
    2 kadrowo troszkę gorzej - może zbyt centralnie , może to kwestia dużej konkurencji jaką robi stojak na pocztówki - nie wiem

    Dla tego typu zdjęć duże TAK

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •