Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Meczet paryski

  1. #1

    Domyślnie Meczet paryski

    Spacerując w ostatni dzień po Paryżu, trochę już zmęczeni, trochę już znudzeni, z głupia frant podeszliśmy pod paryski meczet i za ostatnie euro postanowiliśmy zobaczyć to co można (bo do samego meczetu nie wolno wchodzić ... ale kuknąć można . To było chyba jedno z najmilszych zaskoczeń. Piękne zdobienia, kolumnady, mozaiki i ta atmosfera ... jakby to powiedzieć odcięcia/zadumy/rozmowy. To miejsce no może nie zmusza ale przywołuje do skupienia i ciszy. Nas to miejsce zauroczyło.


    1. Z ulicy meczet wyglada niepozornie



    2. Dziedziniec główny



    3. Światło, alabaster i łuki - piękne połączenie



    4. Mozaiki dodają niesamowitego uroku



    5. Fontanny sa kolorowe ale trochę zniszczone



    6. Widok z dziedzińca z ogrodem
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  2. #2

    Domyślnie

    Zbyt przeostrzyłeś, kolory również zbyt nasycone miejscami. O tyle o ile miejsce ma potencjał, to niestety zabiegi "podrasowania" zdjęć zniweczyły całość....
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    1,2,6 - smugi kondensacyjne są - jest OK Pozostałe też fajne ale kolega wyżej ma rację

  4. #4

    Domyślnie

    mi się podoba - nie musi być tak jak w rzeczywistości z kolorkami

  5. #5

    Domyślnie

    Ja też jestem pozytywnie nastawiony. O geometrii już było wspominane, więc nie wracam.
    Nigdy nie wchodzilem do środka, a Twoje zdjęcia mnie do tego od razu przekonały Dzięki.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •