Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Po mojemu

  1. #1

    Domyślnie Po mojemu

    Wrzucam dzisiaj kilka kadrów z wczorajszego spaceru po deszczu

    1.

    2.

    3.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    Osobiście nie leżą mi pierwsze dwa zdjęcia z powodu uciętej głowy oraz dłoni. Reszta bardzo dobra.. kolory, głębia wszystko takie jakie lubię

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kopo Zobacz posta
    Osobiście nie leżą mi pierwsze dwa zdjęcia z powodu uciętej głowy oraz dłoni. Reszta bardzo dobra.. kolory, głębia wszystko takie jakie lubię
    Dokładnie, mam to samo odczucie.
    MarcinWilk

  4. #4

    Domyślnie

    Każdy ma swój punkt widzenia, ale faktycznie ucięta głowa dziecka do mnie nie przemawia w tym temacie.
    D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie akurat z wszystkich zdjęć leżą najbardziej, ale rozumiem, że może się komuś nie podobać. Kwestia tego co oglądamy, jakich fotografów podziwiamy, czym się inspirujemy, w jakim kierunku podążamy... Dlatego takie zdjęcia robię prywatnie dla siebie, a nie klientom, bo byłoby zaraz, że obcięłam głowę. Na tyle otwarci jeszcze widać nie jesteśmy...
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Ja stety czy niestety ale zgodze sie z przedmowcami - brakuje mi tych usmiechnietych dzieciecych oczu. Ale oczywiscie kwestia podejscia. Kadry i kolorki fajniutkie

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie się te cięcia podobają (może to po lewej ciachnęłabym mocniej coś jak po prawej, pod noskiem), bardzo w stylu Jose Villi. Na dwójce po lewej fantastycznie zgrały się kółka z płaszcza i (chyba) kropel wody.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja również nie rozumiem cięć na jeden,co autor chciał nam przekazać ucinając dziecku niemalże pół głowy i dłoń ?? Nie doszukujmy się w każdym spontanicznym pstryku celowości i artyzmu!Pozostałe dwa zdjęcia bardzo fajne.Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CathyNoo Zobacz posta
    Ja również nie rozumiem cięć na jeden,co autor chciał nam przekazać ucinając dziecku niemalże pół głowy i dłoń ?? Nie doszukujmy się w każdym spontanicznym pstryku celowości i artyzmu!Pozostałe dwa zdjęcia bardzo fajne.Pozdrawiam
    Cathy - to, że tego nie rozumiesz nie znaczy od razu, że zdjęcie jest przypadkowym pstrykiem, proszę cię... Jest jak najbardziej celowe.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    Rozumiem,cięcie głowy to inspiracja jakimś fotografem,ucięta dłoń również?Może wytłumacz nam swoją koncepcję,skoro twierdzisz,że kadry te są jak najbardziej zamierzone Bynajmniej nie wyglądają na takowe i czytając komentarze pod Twoim postem,widać nie tylko ja mam problem z ich zrozumieniem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •