Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie odpalanie zestawu lamp - pytanie

    witajcie,

    mam taki mały problem z wymyśleniem jak to najlepiej zrobić, dlatego proszę was o sugestie i pomyśły.

    Opis:
    impreza integracyjna w pracy, będzie duża sala, dużo miejsca i nie wysoki sufit - planuje rozstawić lampy x2 sztuki po lewej i prawej stronie od góry na balkonach lub statywach.

    Sprzęt:
    SB900 + YN460

    Dodatki:
    posiadam wyzwalacz radiowy i tym zawsze wyzwalam sb900 a YN460 ustawiam na S1.

    Problem:
    jak zrobić żeby lampy odpalały razem ale w taki sposób żeby nie reagowały na inne aparty "małpki, komórki itd " jak zawsze na takich imprezach jest mnóstwo aparatów na pewno to znacie. Wiem że gdybym miał więcej Sabinek było by po problemie kanał itd itd i jedziemy ale doradźcie mi jak to zrobić w systemie mieszanym.


    Mam nadzieję że ktoś z was miał podobne problemy i pomożecie koledze w potrzebie jak to zrobić mądrze.

    dzieki
    N I K O N i zabawki

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    wiesz co że to jest najlepszy sposób i teraz do mnie dotarło żeby kupić po prostu jeszcze jeden Odbiornik .... nie wiem dlaczego na to nie wpadłem, a ja tutaj kombinowałem z kablami, kostkami , pierdołami...

    zadzwoniłem właśnie do sklepu i okazuję się że nie ma ograniczonej liczby odbiorników obsługiwanych przez jeden nadajnik.
    Mam nadzieję że jeszcze komuś to pomoże.
    N I K O N i zabawki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •