Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Szybie pytanie - sabina, sanki, A

    Jako że z lampą na sankach doświadczenie mam praktycznie żadne to takie laickie pytanie - w trybie A na moim fufu pokazuje mi 1/60 sekundy i stoi. Ani krócej, ani dłużej. Dłużej wiem że się nie da ale czemu nie przestawia się na krócej ? W ciemnym pokoju 1/60 i w jasnym 1/60. Otwieram przysłone z 8 na 2.8 i nadal 1/60.

    Ja bym np potrzebował 1/160 ... Takie rzeczy to tylko w M ?

  2. #2

    Domyślnie

    Stoi bo aparat reguluję mocą lampy tak żeby uzyskać takie parametry...

    Nie lepiej pobawić się w trybie M?

  3. #3

    Domyślnie

    Ja się nie pytam czy lepiej czy nie lepiej. Ja się pytam dlaczego stoi na 1/60. Czyli dlaczego, w/g tego co piszesz , aparat musi uzyskać 1/60 ??

  4. #4

    Domyślnie

    Bo tak masz ustawione w menu?
    Bo tak może sobie skośnooki wymyślił że to jest optymalny czas?

  5. #5

    Domyślnie

    Bo może sam nie masz pojęcia..... ehhh

    W menu, owszem mam ustawioną 1/60 ale to jest NAJWOLNIEJSZY możliwy do uzyskania czas otwarcia migawki. Ja się pytam czemu stoi na tej 1/60 skoro ta 1/60 ma określać dolny próg czasowy a nie stałą wielkość

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Bo może sam nie masz pojęcia..... ehhh

    Możliwe... Po prostu wybacz ale to jest tak śmieszna rzecz że nie zgłębiałem tego za bardzo

  7. #7

    Domyślnie

    ciemno i tak dobiera wyjdź w jasne miejsce to zobaczysz że zjedzie z czasem a jak chcesz 1/160 i basta jednocześnie mając kontrolę nad przesłoną to M

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Jako że z lampą na sankach doświadczenie mam praktycznie żadne to takie laickie pytanie - w trybie A na moim fufu pokazuje mi 1/60 sekundy i stoi. Ani krócej, ani dłużej. Dłużej wiem że się nie da ale czemu nie przestawia się na krócej ? W ciemnym pokoju 1/60 i w jasnym 1/60. Otwieram przysłone z 8 na 2.8 i nadal 1/60.

    Ja bym np potrzebował 1/160 ... Takie rzeczy to tylko w M ?
    W M i S ... w A tylko 1/60 lub dłużej, krócej się nie da..
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •