Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie W 80 sekund Dookoła Poznania

    Fotka popelniona dzisiaj kolo poludnia z dachu "okraglaka". Strasznie wialo i musialem na siedzaco robic zeby mnie nie zdmuchnelo. Troszke przepalone wyszlo tam gdzie sloneczko swiecilo. Miedzy pierwsza a ostatnia klatka minelo 76 s, wiec troszke naciagnalem do tytulu Co o tym myslicie ?


    W czym moge zrobic obrotowa panorame (flash jais czy cos). Tak zeby krecic w lewo i prawo ?

    ps
    wiem ze zuraw przeszkadza, ale nie mam weny zeby go wywalac :/
    Ostatnio edytowane przez qualin ; 09-04-2011 o 14:20
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  2. #2

    Domyślnie

    Ale zrobiłeś masakrę na niebie. Aż mnie oczy bolą!



  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dem Zobacz posta
    Ale zrobiłeś masakrę na niebie. Aż mnie oczy bolą!
    Jak Ty bys widzial to niebo ? Jestem otwarty na propozycje. Nie robilem takich fotek nigdy takze sie ucze dopiero.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  4. #4

    Domyślnie

    Przede wszystkim rażą ogromne kontrasty, od czerni, po przepały. Wyszedł taki efekt nachalnego HDR'a. Ja zrobił bym to niebo po prostu naturalnie.



  5. #5

    Domyślnie

    Naturalnie wlasnie jest strasznie przepalone na chmurach w miejscu gdzie slonce swiecilo :/
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  6. #6

    Domyślnie

    Sprawdź to dla panoram full size www.zoom.it
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    Naturalnie wlasnie jest strasznie przepalone na chmurach w miejscu gdzie slonce swiecilo :/
    A widzisz, czyli następnym razem trzeba pamiętać, aby poprawnie naświetlić zdjęcie.



  8. #8

    Domyślnie

    wiesz jakbym zmienial parametry to wtedy mialbym budynki za ciemne, zreszta pod slonce zawsze ciezko jest. jakbym mial wiecej czasu i ni ebyloby takiego wiatru to bym sobie poczekal az chmury slonce przykryja i byloby lepiej.
    Jestem laikiem jezeli chodzi o takie fotki, ale nei wydaje mi sie, ze daloby sie zrobic takie zdjecie slonca za chmurami, zeby te chmury wygladaly identycznie jak te obok, zza ktorych nic nie swieci. Nie widze technicznych mozliwosci zeby tego dokonac, no ale ja tam sie nie znam.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  9. #9

    Domyślnie

    Są na to dwa sposoby.
    1. Filtry połówkowe
    2. Bracketing (wystarczyło by raz naświetlić na niebo, raz na podłogę)



  10. #10

    Domyślnie

    1. nie posiadam
    2. jak sie walczylo o to, zeby nie spasc z kilkudziesieciu metrow o nie myslalo sie o takich rzeczach. stalem na wypuklej kopule o srednicy 5 m. si eprawie kladlem zeby mnie nie zdmuchnelo Z tego wszystkiego nawet przyslony nie przymknalem i robilem na 5.6 :P
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •