Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Capture NX2 generuje błędy i zamyka się?

    Witam
    Zainstalowałem Trial Capture NX2 na Win 7 64 bit. No i często program generuje błedy i zamyka się. Nie raz mozna pracować 20 min nieraz 4 min nieraz mogę obrobić 3 zdjęcia a nieraz juz przy pierwszych korektach program zawiesza się i zamyka po chwili.
    Co to może być? Ktoś się z tym spotkał?
    Jest to trial, podoba mi sie ten soft pomimo, że wolno pracuje i chciałem go nabyc ale jak tak się zawiesza to cięzko...
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Jaką masz konfigurację komputera, procesor, pamięć, ile wolnej przestrzeni na dysku?
    Coraz mniej Nikona.

  3. #3

    Domyślnie

    Win 7 Enterprise 64 bit, intel 4 cory, 4 GB RAM, 40 GB na dysku C wolnego. Dodam, że system świeżo postawiony
    Ostatnio edytowane przez milczek77 ; 09-03-2011 o 19:18

  4. #4

    Domyślnie

    Wszystko wykryte w menadżerze programów ? Sterowniki itd. Jak tak to wykluczam problemy ze sprzętem, spróbuj uruchomić w trybie zgodności jako administrator. Mi jeszcze nie wywaliło NX ale ja mam pełną wersję.
    Coraz mniej Nikona.

  5. #5

    Domyślnie

    Tak wszystko ok w menadżerze, podobnie się dzieje na notebooku też win 7

  6. #6

    Domyślnie

    Czy jest to trial NX2 2.2.6 czy starsza wersja? Starsze źle współpracują z W7 64 bit.

  7. #7

    Domyślnie

    Jest to Trial NX2 2.2.6

  8. #8

    Domyślnie

    No niestety nie wiem co to może być. Spodobał mi się NX2 chcę nabyć wersję pełną, ale praca przy wizji niespodziewanego zamknięcia programu nie uśmiecha się mi. Nie jest to raczej kwestia sterowników, gdyz dzieje mi sie tak i na notebooku i na PC oba to WIN 7 64-bi, oba mają 4GB RAM. Może macie jeszcze jakieś pomocne sugestie.
    Dodam, ze na PC jest świezy system jest tam tylko NX2, Office 2010 (nie użyty jeszcze), i Photoshop. Co to może byc?

  9. #9

    Domyślnie

    Może sprawdź jeszcze to
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  10. #10

    Domyślnie

    zainstalowałem to wcześniej

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •