Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: kierunek-cel

  1. #1

    Domyślnie kierunek-cel

    witam wszystkich

    moze nie wyrzuca z butow ale bede wdzieczna za wasze przemyslenia.


    By igusiek21 at 2011-03-09

  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym wyrzucił górną część nieba do wysokości warstwy chmur i kadrowałbym dolną część fotki do kwadratu - ale to tylko taki mój pomysł, aby tytułowy "cel" stał się bardziej widoczny w mocnym punkcie kwadratowej kompozycji.
    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez igusiek21 Zobacz posta
    moze nie wyrzuca z butow ale bede wdzieczna za wasze przemyslenia.
    Jak się siedzi boso, to nic z butów nie wyrzuci

    Dla mnie to tak ani po środku, ani z boku.. W pionie i tak się średnio da na bok coś dać jak jest takie duze, więc ja bym przesunał całość bardziej do środka, ale oczywiscie uwzględniając tą drugą krę.
    Völkchlor

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Iga , ..... ładny avatar, ........ z tą krą bym powalczył. Pozdrawiam.

  6. #6

    Domyślnie

    Iga dobre zdjęcie,troszkę ostrości brak(na motywie, ale tylko troszkę).No i wydaje mi się że zbyt dominuje ten motyw.Zgaduję że chciałaś " szeroko"nie mając szeroko na bagnecie tak naprawdę.Wydaje mi się że tu by zdało egzamin kadrowanie z troszkę wyższego pułapu i trochę dalszej odległości,chmury w ładne kształty więc może pod jakimś innym kątem lub proporcją w pionie ładnie by dopięły kadr.Miejsca mnóstwo na eksperymenty.Wtedy byłoby harmonijniej czuję.No i oczywiście poczekałbym z półgodziny-rozglądając się pieczołowicie za czymś ciekawszym.Tyle teori,a jak tam naprawdę było wiesz tylko Ty.Kolory dobre,motyw dobry.Woda bardzo ładnie wyszła
    Ostatnio edytowane przez pszetak ; 11-03-2011 o 02:33

  7. #7

    Domyślnie

    bardzo szczegolowe i dobre przemyslenia . bardzo dziekuje

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez igusiek21 Zobacz posta
    bardzo szczegolowe i dobre przemyslenia . bardzo dziekuje

    Nie cytujesz ale czuję że to do mnie.
    Pewnie znasz ten męski światek pełen interesików,układzików,klepania po pupci-nie bierzesz udziału w tym wszystkim lub nie mrugasz zalotnie rzęskami to figę się dowiesz,a podobno głównym celem tego forum jest nauka...
    Z drugiej strony coś mało aktywna jesteś,działaj więcej, pokazuj.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pszetak Zobacz posta
    Nie cytujesz ale czuję że to do mnie.
    Pewnie znasz ten męski światek pełen interesików,układzików,klepania po pupci-nie bierzesz udziału w tym wszystkim lub nie mrugasz zalotnie rzęskami to figę się dowiesz,a podobno głównym celem tego forum jest nauka...
    Z drugiej strony coś mało aktywna jesteś,działaj więcej, pokazuj.
    no i dalej nauczylam sie czegos nowego
    szczerze , duzo u mnie zdjecie na kompie lecz surowe poddawane proba ale niepewne...wczesniej bardziej aktywnie, teraz tylko patrze. Nie zasmiecam bo i tak czesto pod zdjeciami nie znajduje sie niczego bo to przeciez gnioty....
    dzieki czasem takie opinie budza motywacje.

  10. #10
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Dobrze pszetak prawi. I o focie i w ogóle...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •