Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie Pstryk domowy, czyli jak nie wychodzic z psem na spacer ;)

    Pozowala Lilli i Speiki.


  2. #2

    Domyślnie

    Fajny pomysł ... ale te ciecia jakoś do mnie nie przemawiają ... taki zamysł czy tak po prostu wyszło ?
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  3. #3
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez onia Zobacz posta
    Fajny pomysł ... ale te ciecia jakoś do mnie nie przemawiają ... taki zamysł czy tak po prostu wyszło ?
    Wpadlem do znajomych i mialem ze soba jedynie D700 + 50/1.4 G. Pokoik maly, wiec gimnastykowalem sie aby w kadrze zmiescilo sie jak najwiecej. Nie byla to zamierzona sesja, zupelny spontan, ale zdjecie wydalo mi sie w jakis sposob interesujace, dlatego w tytule umiescilem "pstryk".

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Czyli tak po prostu wyszło
    Ale to nie ważne tak z ciekawości pytałem bo polowa moich zdjęć wychodzi na podobnej zasadzie ... fajne fajne bum ucięte costam

    Powtórzę jeszcze raz : ciekawe zabawne
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Pacyfik
    Posty
    299

    Domyślnie

    Jamniczek długowłosy, fajna zabaweczka dla dzidziusia. A weterynarz uświadamiał co jest słabą stroną jamnika- KRĘGOSŁUP, KRĘGOSŁUP, KRĘGOSŁUP !!!!
    Mam nadzieję, że tytuł dedykowany rodzicom dziecka.
    Ostatnio edytowane przez bercik ; 03-03-2011 o 13:37

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bercik Zobacz posta
    Jamniczek długowłosy, fajna zabaweczka dla dzidziusia. A weterynarz uświadamiał co jest słabą stroną jamnika- KRĘGOSŁUP, KRĘGOSŁUP, KRĘGOSŁUP !!!!
    Mam nadzieję, że tytuł dedykowany rodzicom dziecka.
    Powiem szczerze, ze to byla pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy widząc to zdjecie...
    Ja niestety nic zabawnego w tym nie widzę. I zeby nie bylo, ze mam rozdwojenie jaźni, wcześniej komentował ktos inny.

    = Iwona=
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  8. #8
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    No tak, typowe. Zawsze sie znajda na tym forum, albo tacy ktorzy twierdza, ze psu dzieje sie cos zlego (zapewniam, ze pies mial sie przy tym dobrze i zycze wszystkim czworonogom takich warunkow jakie ma ten wlasnie), albo tacy, ktorzy psow nienawidza. Przypominam, ze mamy tu rozmawiac o zdjeciach a nie sie madrzyc na tematy ogolne.

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Pacyfik
    Posty
    299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Photoartbox Zobacz posta
    No tak, typowe. Zawsze sie znajda na tym forum, albo tacy ktorzy twierdza, ze psu dzieje sie cos zlego (zapewniam, ze pies mial sie przy tym dobrze i zycze wszystkim czworonogom takich warunkow jakie ma ten wlasnie), albo tacy, ktorzy psow nienawidza. Przypominam, ze mamy tu rozmawiac o zdjeciach a nie sie madrzyc na tematy ogolne.
    Pstryk domowy...... czy taki jest początek tytułu, to o czym mam rozmawiać.
    Zwróciłem uwagę, że pies został potraktowany jak zabawka np. lalka czyli jak rzecz.
    I co dalej nie rozumiesz, to idź do weterynarza to ci powie.

  10. #10
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bercik Zobacz posta
    Pstryk domowy...... czy taki jest początek tytułu, to o czym mam rozmawiać.
    Zwróciłem uwagę, że pies został potraktowany jak zabawka np. lalka czyli jak rzecz.
    I co dalej nie rozumiesz, to idź do weterynarza to ci powie.
    Moze sam idz do weterynarza, ja chodze do lekarza Bzdury wypisujesz i co wg. Ciebie sie stalo temu psu? Prosilbym wylewac swoje zale w innym watku.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •