Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Razem zawsze raźniej


    Proszę o konstruktywną krytykę.

  2. #2

    Domyślnie

    Proste, ale mi się podoba. Samo to, że zdecydowałeś się je wykonać dobrze świadczy o widzeniu pewnych rzeczy. Kompozycja, obróbka, moment, głębia - mi wszystko gra.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie jest źle

  4. #4

    Domyślnie

    Fajne i z głębszą myślą....
    pozdrowienia!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Proste, ale mi się podoba.
    To chyba trafne określenie tego zdjęcia.
    N

  6. #6

    Domyślnie

    No, ja tu az taki entuzjastyczny nie będę.
    Kompozycja z pewnościa jest prosta, bo mamy raptem parę, drogę, płot i cień.

    Przy czym w takich, powiedzmy "streetach" idealne układanie cienia w przekątnej, czy inne takie, skąd inąd chwalebne zabiegi, to powinno byc raczej dopelnienie obrazka, niz jego głowny walor.

    A główny walor tutaj nieco cienki jest...
    Zdjecia ludzi od tyłu, rzadko kiedy niosą niezbędne emocje, bo ich po prodtu nie widać. Nie wiemy zatem kto tu idzie, czy siostra z bratem, czy mama z synkiem...

    Stąd też tytuł, który sam w sobie słuszny, nie jest jedynym pasującym do tego zdjecia. Mozna to zatytułować jeszcze np:
    "trzymamy sie dzielnie", albo "poprowadzę cie ku lepszej przyszłości", albo "idzmy prosto do celu"...
    Z drugiej strony podobnie adekwatnym moze byc takze: "nie wyrywaj sie gówniarzu", czy "biegiem do sklepu po mąkę"...

    Słowem mamy zbyt wiele interpretacji.
    A podobno dobry street to absolutna jednoznaczność sytuacji.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie. Miło, że zdjęcie się podoba, miło też, że są wskazówki, co można poprawić ewentualnym następnym razem.

    Co do tej jednoznaczności, tytuł odnosił się do pary dzieci, trzymających się za rękę i podążających dokądś drogą. Wydawało mi się to dość jednoznaczne - jak widać niesłusznie. Natomiast do typowej reporterki wiem już, że się nie nadam, bo jakoś nie mam śmiałości robić zdjęć ludziom "prosto w twarz"... Ale spróbować zawsze warto

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kkokosz Zobacz posta
    .... Natomiast do typowej reporterki wiem już, że się nie nadam, bo jakoś nie mam śmiałości robić zdjęć ludziom "prosto w twarz"... Ale spróbować zawsze warto
    Smiałośc - rzecz wyrobienia, treningu, silnej woli i....pieniedzy
    Ja np tez kiedys w ogole nie mialem smiałosci do kobiet. Ale sie zawziąłem.
    No i teraz... szkoda gadać...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  9. #9

    Domyślnie

    Coś w tym jest zapewne Ale z kobietami jest łatwiej :>

  10. #10

    Domyślnie

    Lechupe, tylko to po prostu 'street' nie jest. A odpowiedni dział ciężko znaleźć. To taka widokówka - coś jak łódka na morzu. Ładnie wygląda, miło się patrzy. I tyle.
    A co do treści, to rzeczywiście można tutaj mocno pofantazjować. Ale to nie jest złe czasem. Tylko wtedy lepiej nie tytułować zdjęcia. Tu nasunęło mi się skojarzenie matki z synem, odchodzących od męża/ojca na dobre. Od biedy do tej interpretacji tytuł by nawet pasował.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •