Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie nikon 20-35 ocena szkla

    Witam
    Mam mozliwosc kupna ww obiektywu w dobrej cenie, problem w tym, ze do konca nie jestem przekonany czy trafilem na dobry egzemplarz (mam tu na mysli wlasnosci optyczne, bo stan zew. jest naprawde dobry). Poprosilem sprzedajacego o sample, ale gosc nie kumaty chyba do konca, bo najpierw wyslal mi link do jpegow wrzuconych na flickerze pomniejszonych i pewnie podostrzonych, wiec poprosilem go o rawy prosto z puchy. Dostalem je - jednak mam mieszane uczucia bo:
    - zdjecia robione z dziwnym ustawieniem puszki (low iso -1 EV plus włączona opcja d-active lighting)
    - zdjecia typowo dla onanistow - gosc sfotografowal jakies opakowanie po zdjeciach i ciezko mi jest okreslic na podstawie tych zdjec jakosc tego obiektywu (na dzien dobry rzucilo mi sie jakies dziwne halo w napisie may 2008 w prawym gornym rogu opakowania - przy 100% powiekszeniu)

    Mam prosbe do bardziej obeznanych w temacie oceny ostrosci, moglibyscie zassac te nefy (tutaj) i powiedziec mi jakie sa wasze odzczucia ? Z gory dziekuje i dodam, ze zalezy mi na szybkiej pomocy, bo za moment bedzie po aukcji.

    Sam obiektyw wyglada niezle:

    1.

    2.

    3.
    Ostatnio edytowane przez locos ; 14-02-2011 o 19:42

  2. #2

    Domyślnie

    nikt ? nic ? 80 mb plik to jakiś problem ?

  3. #3

    Domyślnie

    Do czego potrzebujesz i pod co chcesz podpiąć? Nie lepiej byłoby przyłączyć się do jednego z tematów dotyczący tego szkła? Tutaj byłbyś bardziej zauważalny np. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=24304

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •