Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kanał

  1. #1

    Domyślnie Kanał

    Kanał daleko na północy..

  2. #2

    Domyślnie

    Mi przeszkadzają drzewa i ten napis na budynku , ja bym troszki na lewo poszedł jeśli dalo by rade...

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za koment. Szkoda ze tylko jeden..

  4. #4

    Domyślnie

    Nie jest zła, ma swój klimat!
    NIKON D3, D80, N 24-70 F2.8, N 50 F1.8, N 70-300 VR, SB-800
    prezesr@wp.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yesterday Zobacz posta
    Mi przeszkadzają drzewa i ten napis na budynku , ja bym troszki na lewo poszedł jeśli dalo by rade...
    A woda w kanale i budynki Ci nie przeszkadzają ?
    D90 , N18-105 , V58 1.4 , N50/1.8 AF, SB700 , miłość do przyrody.

  6. #6

    Domyślnie

    No błagam Cię nie pisz mi proszę , że ten napis dodaje aromatu na tym zdjęciu...
    Jest to pierwsze co mnie kole w oczy , nie wiem może to mój astygmatyzm ale mi to przeszkadza....
    A drzewa... drzewa są strasznie nie ostre , zobacz sobie wyglądają jak mgła/ jak rozciągnięta pajęczyna...
    Nie wiem do mnie nie przemawia to foto z tymi dwoma elementami...
    Pozdrawiam Y.

  7. #7

    Domyślnie

    zdjecie ma potencjal, a miejscowka jeszcze wiekszy, ja bym to widzial po zmroku, na dlugim czasie, co by sie te budynki troche odbily w kanale i bedzie szyk

  8. #8

    Domyślnie

    Dziękuję za komenty! Miejsce na pewno do dopracowania i wyciśnięcia.. Kiedyś tam jeszcze wrócę!

  9. #9

    Domyślnie

    Napis mi nie przeszkadza. Ładny budynek. dołożyłbym jeszcze barkę (czy coś podobnego) żeby zdjęcie wyszło "zatłoczone", jak ulice w wielkich metropoliach. Może z innego miejsca.

    Chyba, że ktoś widzi to zdjęcia jw. o zmroku, tajemnicze, nastrojowe, tu się nie wypowiem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •